Русский язык  ǀ  Українська мова

Ремонт холодильників в Києві

Добрий день! Ми компанія "РемонтUA#". Скоріш всього у Вас зламався холодильник, щось гуде і зовсім не холодить. Ми можемо полагодити холодильник будь-якої складності як побутовий, так і промисловий. Будь-яка морозильна камера і вітрина працюватиме безперебійно. Наші фахівці виїжджають в день заявки і дадуть відповідь на будь-які питання унаслідок поломки. Усі запчастини закуповуються тільки в спеціалізованих і перевірених магазинах. Ми даємо гарантію на виконану роботу.

А який у Вас холодильник? У 2018 році топ холодильників зайняли такі компанії: Liebherr -Німеччина, LG -Південна Корея, Bosch -Німеччина, BEKO -Туреччина, Gorenje -Словенія, Samsung -Південна Корея,ATLANT -Білорусь, Indesit -Італія,Haier -Китай, KHP Ergo -Великобританія,Wirlpool -США, Snaige -Литва, Siemens - Німеччина, Hansa - Німеччина, Zanussi - Італія, Pozis -Росія, Бирюса - Росія,Elenberg - Китай і Туреччина, Grunhelm - Китай, Electrolux - Швеція, VestFrost - Данія, Ardesto - в Європі, Туреччині і Китаї, HITACHI - Японія, Liberty - Україна, Sharp - Японія, Hotpoint-Ariston - виробляється на заводах в Росії, Словаччини, Польщі, Китаї та Італії, AEG - Германия, Prime Technics - Україна. Amica - Польша, Digital - Туреччина, Freggia - Італія.

Фірма холодильника не дає 100% гарантії відсутності поломок, але правильний підхід і хороший вибір дасть Вам можливість уникнути великих витрат. Виклик майстра додому прискорить рішення Ваших незручностей.

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО?

ЦІНИ НА РЕМОНТ:
Найменування послугиЦіна
Заміна релевід 200грн.
Заміна моторавід 500грн.
Заміна термостатавід 300грн.
Регулювання термостатавід 200грн.
Заміна фільтрувід 200грн.
Заміна таймеравід 200грн.
Заміна вентиляторавід 300грн.
Заміна компресора від 600грн.
Заміна конденсатораот 600грн.
Ремонт електронної схеми управліннявід 500грн.
Ремонт морозилки 1-камерний холодильниквід 300грн.
Заправка фреоном із запаюванням місця витокувід 500грн
Усунення засора капілярної системивід 600грн.
Ремонт випарниківвід 500грн.
Заміна блоку випарника (2-кам.холодильник)від 500грн
Заміна плавкого запобіжникавід 200грн
Заміна лампочкивід 50грн
Підключення і налаштування холодильникавід 200грн
Профілактика холодильника (чищення конденсаторної системи, прочищення зливу)від 200грн.

Skidka dny

До окончания акции:

Також Ви можете познайомитися з хорошим архівом статей. Які допоможуть зрозуміти як працює холодильник і який підійде саме Вашій сім'ї. Переходьте по кнопці: