Ремонт холодильника Атлант в Києві і області.

Компанія Атлант випустила свій перший холодильник в далекому 1982 році у червні в Мінську. Відтоді білоруське підприємство з кожним роком удосконалює свою продукцію, щоб задовольняти потреби покупців і йти в ногу з часом. На Барановичском верстатобудівному заводі випускаються компресори для холодильників. Мінський завод холодильників, який Випуск побутових холодильників, морозильників, торгових холодильників, а також винних холодильників робиться на Мінському заводі холодильників. Лінійка холодильників складає більше 50 моделей.

Будь-яка техніка рано чи пізно ламається і холодильники компанії Атлант не є виключенням. Будь-яка хазяйка самостійно зможе визначити, коли з'являються проблеми в роботі холодильника. Найчастіше про несправність нам вказує лампочка, яка міняє колір із зеленого на червоний. Сторонні запахи, шуми, калюжі, відсутність підсвічування при відкриванні холодильника не помітити складно. Не варто зневірятися і бити тривогу. Деякі несправності можна усунути своїми силами. Наприклад, якщо холодильник з краплинною разморозкой і всередині холодильника з'явилися калюжі, тоді варто прочистити отвір відбору конденсату. А якщо Ви виявили воду під самим холодильником, тоді слід перевірити чи не змістився конденсатний лоток або трубка над ним. На фотографії нижче наочно представлений лоток і трубка.

Atlant

За відсутності світла при відкриванні дверей холодильника можна самостійно замінити лампочку на нову. Якщо ж це не допоможе, тоді проблема може бути в електричному ланцюзі і знадобиться виклик майстра.

Сторонній шум може виникати у разі вироблення посадочного місця валу або несправності підвіски, а також при дефекті в компресорі. В цьому випадку без допомоги майстра не обійтися. Але іноді шум виникає, коли два холодильники коштують поруч і від вібрації обох шум посилюється. Проблема вирішується шляхом перестановки холодильників.

Холодильники з системою NO Frost у морозильній камері оснащені складнішим термостатом. Несправності в нім діагностуються як коды помилок на електронному табло. Дуже часто на табло може з'являтися помилка F5, яка сигналізує про скачки напруги в мережі. Захист не дозволяє включитися апарату, поки параметри нестабільні. Кращим виходом стане установка стабілізатора напруги.Якщо така помилка висвічується часто, тоді варто замислитися про установку стабілізатора напруги.

Такі поломки як дефекти в роботі компресора, витік фреону, збої термостат треба довірити професіоналам. Наші майстри усунуть поломку будь-якої складності в найкоротший строк і мінімальними витратами. Працюємо по всіх районах Києва (Деснянський. Дніпровський, Дарницький, Шевченківський, Печерський, Подільський, Оболонський, Святошинский, Соломенский, Голосіївський) і передмістя. Звернутися Ви можете по номерах наших телефонів :

+380504878374,

+380673262766,

+380443210323,