Ремонт холодильників Electrolux у Києві і області.

Шведська компанія Electrolux займається випуском побутової техніки для будинку і кухні, а також кліматичне і професійне устаткування. Шведська корпорацію Electrolux Group володіє більше 40 торговими марками: AEG, Zanussi, Zoppas, Eureka, Molteni, Wascator і інші. Продукція Electrolux відноситься до середнього і високого цінового сегменту. Техніка Electrolux цінується за функціональність, эргономичность, вишуканий дизайн, високий рівень якості і довговічність.

Холодильники Electrolux користуються великою популярністю у споживачів за якість, довговічність і бездоганний дизайн. Багато сучасних моделей холодильників Electrolux оснащені елегантним сучасним дисплеєм, за допомогою якого можна з легкістю побачити і настроїти одним торканням усі основні функції і встановити оптимальні умови зберігання продуктів. І чим складніше техніка, тим вірогідність поломки вища. Це не означає, що ваш улюблений холодильник пропрацювавши короткий час зламається, але знати про поломки і несправності важливо.

Bosch

Несправності в генераторі холоду виникають рідко. Характерні причини поломки наступні:
1. Вихід з ладу електронного модуля управління. Електронний модуль управління чутливий до скачок напруги. При низькій напрузі в мережі холодильник може не включитися до нормалізації напруги в мережі до номінального робітника. Якщо скачки напруги бувають часто, рекомендуємо встановити стабілізатор напруги.
2. Перемороження або підвищення температури в одній з камер через несправність термодатчика. Про несправність термодатчика можна говорити, якщо світло в холодильній камері є, але сам компресор не включається. А якщо в морозильній камері висока температура, то в цьому випадку ймовірно несправний датчик випарника.
3. Засмічення капілярної трубки або дренажного отвору в холодильнику. Проявляється наявністю води на полицях холодильника, а також неприємним запахом. Прочистити капілярну трубку і дренажний отвір в холодильниках з разморозкой, що "плаче", можна самостійно, в холодильниках з системоюNo Frost самостійно прочистити капілярну трубку складно.
4. Витік фреону. Найчастіше витік фреону відбувається в контурі обігріву дверей із-за корозії. Несправність пускозахисного реле або компресора. Найчастіше ці поломки відбуваються, коли холодильник включається на декілька секунд і різко відключається.

Якщо щось Вас в холодильнику не влаштовує і Ви хочете проконсультуватися може передзвонити по номеру: +380504878374 або +380673262766, +380443210323

Розглянемо коды помилок в холодильниках Electrolux з електронною системою управління.

Код помилки/Характеристика поломки Методи усунення
F1,F2
Не працює термостат
Перевірте термостат. При необхідності замінити. Огляньте проводку на предмет обриву або відішли контакти.
F3,F4,F5
Сенсор температуриNTC несправний.
Підтягніть контакти від датчика до модуля, що управляє. Змініть сенсор при необхідності.
Блимає “-”на дисплеї
Температура в холодильній камері нижча 0°C.
Несправності з датчиком випару. Для точної діагностики звернетеся до фахівця.
Висві- чується “-”
Температура вище вказаної норми (більше 9°C)
Можливо несправний датчик випару. Огляньте ущільнювач дверей на предмет деформації.
Встановіть реле в правильному положенні.
При необхідності замінити відповідні деталі.
Світиться b
Несправний датчик випарника або витік фреону.

Перевірте датчик і дроти. При необхідності замінити датчик або дроти. Пошук місця витоку фреону, ліквідація і дозаправка холодагенту.
Світиться c
Несправний термодатчик
При необхідності замінити термодатчик і перевірте електропроводку на предмет розриву ланцюга. При виявленні замінити дроти.
Світиться d
Несправні елементи терморезистора.
При необхідності замінити на нові.
Світиться o
Сенсор випарника морозильника не спрацьовує.
При необхідності заміните.

При будь-яких поломках і несправностях вашого холодильника Electrolux Ви можете звернутися до наших кваліфікованих майстрів з великим досвідом роботи. Наші майстри по ремонту холодильників зроблять діагностику і ремонт холодильника швидко, якісно і недорого. Ми працюємо по усіх районах Києва (Деснянський, Дніпровський, Дарницький, Шевченківський, Печерський, Подільський, Оболонський, Святошинский, Соломенский, Голосіївський) і область.

Викликати майстра по ремонту холодильників Electrolux Ви можете по наступних номерах телефонів: +38 050 487 83 74, +38 067 326 27 66, +38 050 615 32 08.