Ремонт холодильників Бирюса в Києві і області.

Красноярський завод холодильників Бирюса випустив свій перший холодильник в 1963 році. На сьогодні Красноярський завод випускає у великому асортименті побутові холодильники, морозильні камери, торгове холодильне устаткування. Побутові холодильники Бирюса оснащуються сучасними енергоефективними імпортними компресорами компаній, що є найбільшими у світі виробниками компресорів для холодильного устаткування.

Siemens

Розглянемо несправності холодильників Бирюса.

Часта проблема, коли у верхній камері температура вища за завдання, а в морозильнику все гаразд. Поширеною причиною вважають недолік холодагенту, але після діагностики можливо розкриються і інші поломки холодильника Бирюса:

1).несправність термостата;

2).нещільне прилягання ущільнювача або перекіс дверей;

3).не вимикається світло усередині камери.

Найбільш дорогою операцією є закачування холодагенту. Для того, щоб переконатися, що в контурі бракує фреону, слід розморозити холодильник. Якщо після включення морозильна камера перестала морозити, тоді слід встановити де відбувається витік холодагенту. Усунути місце витоку і закачати холодагент. Якщо проблема виникла в результаті механічних ушкоджень, тоді знадобиться заміна морозильної камери.

Підтікання конденсату в морозильник з наморожуванням льоду можливо усунути самостійно. Причиною є забитий дренаж відведення конденсату з холодильника. В даному випадку потрібно буде прочистити дренаж від крихт, що потрапили, і часток продуктів.

Якщо пропало освітлення в камері але лампочка справна, або холодильник час від часу б'є струмом, в цих випадках знадобиться ревізія електропроводки. Можливо порушилася ізоляція дротів.

Вода в холодильній камері свідчить про забитий отвір. Знадобиться прочищення отвору.

Несправності пов'язані з відмовою датчиків і реле. Холодильники Бирюса з електронним управлінням чутливі до скачок напруги. Датчики і реле доводиться міняти після цього. Також виходить з ладу і блок управління. Наочно визначається відмова блоку, якщо немає реакції на команди. Після натиснення на кнопку «Стоп» впродовж 5 секунд, табло повинне згаснути. Якщо цього не сталося, не виконуються інші команди, тоді причину несправності може визначити тільки майстер.

Викликати майстра по ремонту холодильників Ви можете по номерах телефонів :

+380504878374,

+380673262766,

+380443210323,

Ми працюємо по усіх районах Києва (Деснянський, Дніпровський, Дарницький, Шевченківський, Печерський, Подільський, Оболонський, Святошинский, Соломенский, Голосіївський) і передмістя.