Ремонт холодильників Elenberg в Києві і області.

Виробник побутової техніки і електроніки Elenberg належить торговій мережі Ельдорадо. Вся продукція ТМ Elenberg робиться на заводах Китаю і Туреччини, а збирається в Калінінграді. Асортимент різноманітний і включає велику побутову техніку (холодильники, плити, посудомийні і пральні машини), дрібну побутову техніку (пилососи, мікрохвильові печі, соковижималки, тостери, праски, фени, чайники), аудіо-техніку (телевізори, МП3-плееры), а також обігрівачі, зволожувачі, очисники повітря. Техніка Elenberg завоювала любов і симпатію споживачів за рахунок хорошої якості продукції при невеликих цінах. Багато покупців належним чином оцінили техніку Elenberg і при купівлі надалі вибирають техніку цієї торгової марки.

Elenberg

Холодильники Elenberg при їх надійності, економічності і довговічності також виходять з ладу і вимагають ремонту.

1.Перемороження продуктів або ж їх слабке заморожування.

2.Наморожування снігового наросту і льоду.

3.Відсутність освітлення в холодильній камері.

4.Витік фреону.

5.Поява незвичного шуму.

6.Чутний запах пластика, що горить.

7.Здуття стінок корпусу холодильника.

1.Поломка електронного блоку управління. Якщо спостерігаються скачки напруги в мережі, тоді щоб уникнути виходу з ладу електронного блоку з цієї причини, рекомендуємо встановити стабілізатор напруги.

2.Вихід з ладу сенсорних і температурних датчиків.

3. Несправності в системіNo Frost.

4. Поломка компресора або реле.

Самостійно можна і треба час від часу дренажний отвір і дренажну трубку від засоров. Холодильники з системою No Frost також потребують разморозке раз на рік. Лампочку, що перегоріла, можна самостійно замінити. Якщо ваш улюблений холодильник зламався рекомендуємо звернутися по допомогу до наших кваліфікованих майстрів. Часто встановити причину поломки холодильника без діагностичного устаткування складно. Не намагайтеся самостійно усувати поломки пов'язані з електронною і електричною частиною холодильника. Наші майстри швидко, якісно і недорого зроблять ремонт холодильника. Викликати майстра Ви можете по наступних номерах телефонів:

+380504878374,

+380673262766,

+380443210323,

Ми працюємо по всіх районах Києва (Деснянський, Дніпровський, Дарницький, Шевченківський, Печерський, Подільський, Оболонський, Святошинский, Соломенский, Голосіївський) і передмістя.