Ремонт холодильника Ergo в Києві і області.

Компанії Network Selects Ltd належить бренд Ergo і UFO. Головний офіс компанії знаходиться в Лондоні. Заводи по складанню продукції розташовані в Тайвані, Туреччині і Китаї.

Під маркоюErgo випускається портативна техніка (плеєри, диктофониGPS-навігатори, електронні книги, цифрові фоторамки), телеапаратура (ЖК і LED-телевізори, DVD-плеєри), побутова і кліматична техніка ( холодильники, кухонні плити, сушарні машини, витяги, кондиціонери). Ergo

Холодильники як і інша технікаErgo. практичні, економічні і прості в експлуатації. Але як і холодильники інших брендів, холодильники Ergo. ламаються. Розглянемо деякі несправності холодильників Ergo.

Холодильник голосно працює і сильно шумить.

Можливі наступні поломки.

1. Несправна лопать вентилятора.

Якщо холодильник занадто шумний або голосно працює, особливе коли двері відкриті, то причиною може бути лопать вентилятора випарника або конденсатора. Спочатку поверніть лопать вентилятора випарника вручну. Якщо лопать вентилятора обертається не вільно, то перевірте, чи не треться вона об щось або може щось заважає лопаті. Крім того, перевірте лопать вентилятора конденсатора, щоб визначити, чи заважає їй щось.

2.Несправний двигун вентилятора випарника.

Коли двигун вентилятора випарника виходить з ладу, то він часто сильно шумить, особливий при відкритих дверях холодильника. Якщо вентилятор випарника сильно шумить, то замініть його.

3. Несправний двигун вентилятора конденсатора.

Можливо, що щось потрапило в лопать вентилятора електродвигуна конденсатора, або можуть бути несправними підшипники двигуна вентилятора конденсатора, який зазвичай розташований під холодильником поряд із задньою частиною. Відсуньте холодильник від стіни і зніміть панель доступу, щоб дістатися до нього. Перевірте його роботу. При необхідності замініть двигун вентилятора.

4. Несправний компресор.

Якщо шум йде від компресора, то це може бути ознака його зносу. Оскільки з часом компресор зношується, то він починає шуміти більше, ніж зазвичай. Компресори часто продовжують служити роками після того, як вони стали більше шумними. Проте, якщо Ваш компресор занадто шумний, то майте на увазі, що, швидше за все, в нім є несправності і знадобиться майстер щоб його замінити.

5. Несправний впускний клапан для води.

Якщо холодильник занадто шумний або голосно працює, особливе при заповненні генератора льоду, то може виникнути несправність впускного клапана для води. Впускний клапан для води є клапаном з електричним управлінням, який відкривається для подання води в дозатор холодильника і льодогенератор. З часом мінеральні відкладення можуть накопичуватися усередині клапана і обмежувати потік води. Якщо вхідний клапан води сильно шумить або голосно працює, то замініть його. Не намагайтеся відремонтувати впускний клапан води самостійно, оскільки розбирання клапана може привести до його збою.

У разі коли холодильник постійно працює можуть бути наступні причини:

1).забруднилися котушки конденсатора. Якщо котушки сильно забруднені, то холодильник працюватиме постійно, щоб остигнути. Конденсаторні котушки холодильника слід очищати двічі в рік.

2).температура морозильної камери вища -12 градусів. Якщо температура морозильної камери вища -12 градусів, холодильник не буде досить холодним. Якщо в холодильнику недостатньо холодно, то він працюватиме на охолодження постійно. Температура морозильної камери має бути встановлена в діапазонівід -18 до -15 ° C.Перевірте роботу вентилятора конденсату, а також чи не вийшла з ладу система разморозки, чи не забилися дренажний отвір і дренажні трубки. При необхідності почистити їх.

3).несправний блок нагрівача разморозки.Якщо блок нагрівача відтавання несправний, то холодильник не розморожуватиметься, і наморожування продовжуватиме накопичуватися на котушках випарника. Якщо випарні котушки заморожуються, то холодильник працюватиме більше інтенсивно, щоб видалити тепло. В результаті холодильник працюватиме постійно, щоб охолодитися до потрібної температури. Щоб визначити, чи несправний нагрівач оттайки, використайте мультиметр, щоб перевірити його на безперервність. Якщо безперервність нагрівача оттайки порушена, то замініть його.

4).несправний термостат розморожування. Якщо термостат несправний, то він не зможе визначити температуру котушок, і тим самим не включить нагрівач оттайки. Якщо нагрівач оттайки не включається, то наморожування стане накопичуватися на котушках, і зрештою повітря не зможе проходити через котушки, щоб забезпечити охолодження. Термостат розморожування можна перевірити на безперервність. Він повинен мати безперервність досягши низької температури свого робочого діапазону.

5).пошкоджено дверне прокладення. Якщо холодильник працює постійно, то може бути порвана або пошкоджена дверне прокладення, або якщо двері не закриваються щільно, то тепле повітря може потрапити в холодильник і привести до того, що котушки випарника можуть покриватися льодом . Зазвичай система відтавання видаляє цей мороз і лід. Проте, якщо дверне прокладення пошкоджене, то випарник замерзає занадто швидко, і цикл розморожування не встигає.

6).несправний двигун вентилятора випарника. Якщо холодильник працює постійно, то можливо, несправний двигун вентилятора випарника. У кожному холодильнику є набір котушок, що називаються випарником. Холодильник може мати один або декілька двигунів вентиляторів випарника залежно від моделі і розташування випарника. Двигун вентилятора випарника циркулює холодне повітря з котушок через відсік холодильника. Якщо є тільки один випарник, то він знаходиться збоку від морозильної камери. Якщо вентилятор не працює, то холодне повітря не потрапить в холодильник, але морозильник все ще може охолоджуватися.

7). Треба відключити холодильник від мережі і візуально оглянути усі дроти, якщо візуально несправність виявити не виходить, тоді треба по черзі провести перевірку проводки. Після виявлення дроту, де був пробій, замінити його на новий.

8).несправний таймер оттайки. Два або три рази в день таймер оттайки повинен включити нагрівач відтавання, щоб розтопити будь-яке наморожування, яке могло накопичитися на котушках випарника морозильної камери. Якщо ж таймер несправний, то він не спрацює і не включить нагрівач.

9).несправна основна плата управління. Кілька разів в день плата управління повинна відключати систему охолодження і включати нагрівач оттайки, щоб розтопити будь-яке наморожування, яке може накопичуватися на котушках випарника морозильної камери. Якщо плата управління несправна, це може привести до того, що система ніколи не почне цикл розморожування.

10).несправний двигун вентилятора конденсатора. Якщо холодильник працює постійно, то можливо, щось потрапило в лопать вентилятора двигуна конденсатора. Так само може бути несправний сам двигун вентилятора конденсатора, що подає повітря через конденсаторні котушки, щоб охолодити їх. Двигун вентилятора конденсатора розташований під холодильником поряд із задньою частиною. Відсуньте холодильник від стіни і зніміть панель доступу, щоб дістатися до нього.

При будь-яких поломках і несправностях вашого холодильника викликайте кваліфікованого майстра по ремонту холодильників. Викликати майстра ви можете по номерах телефонів:

+380504878374,

+380673262766,

+380443210323,

Працюємо по усіх районах Києва (Деснянський, Дніпровський, Дарницький, Шевченківський, Печерський, Подільський, Оболонський, Святошинский, Соломенский, Голосіївський) і передмістя.