Ремонт холодильників Grunhelm в Києві і області.

Молода розвиваюча компанія Grunhelm завдяки якісній продукції швидко завойовує любов покупців. Продукція робиться на кращих заводах Китаю з дотриманням високих стандартах при виробництві техніки. Уся технікаТМ Grunhelm має гарантію від >1 до 3-х років. А гарантійне, післягарантійне і сервісне обслуговування можна отримати в кожному регіоні країни.

Elenberg

Купуючи холодильник ТМ Grunhelm Ви купуєте якісну техніку, але при тривалій експлуатації і вона може виходити з ладу, ламатися. Розглянемо головні причини несправностей холодильників Grunhelm.

1.Холодильник не запускається.
Якщо холодильник не видає ніяких звуків і при цьому не горить світло і індикаторні лампочки, то треба спочатку перевірити чи включений холодильник в розетку і чи справна сама розетка. Щоб перевірити чи справна розетка, включите будь-який дрібний прилад в неї, наприклад, фен або настільну лампу. Несправну розетку полагодити.
Якщо розетка в порядку, тоді можливі наступні поломки:
- вийшов з ладу терморегулятор;
- вийшло з ладу пускове реле;
- вийшов з ладу мотор (компресор).
Якщо несильно ударити по холодильнику в місці, де знаходиться ручка управління температурою, і холодильник запуститься, в цьому випадку ми маємо несправне термореле. Також, якщо при натисненні вимикача режиму "Заморожування" (O I) спалахує помаранчева лампочка і мотор починає працювати, а при її вичавленні (перекладі в положення O) мотор замовкає - теж можна говорити про вихід з ладу термореле. Усі інші способи діагностики несправності цього типу, такі як підключення компресора в обхід термореле або пускового реле, потенційно небезпечні (можлива поразка електричним струмом). Для усунення цих несправностей звернетеся до компетентних майстрів по ремонту холодильників.

2.Холодильник запускається, але відключається впродовж 5 хвилин.
Вірогідні поломки:
- вийшов з ладу мотор (компресор);
- вийшло з ладу пускове реле.
В цьому випадку можна купити пускове реле і замінити самостійно. Якщо холодильник почне працювати 20 хвилин, потім 20 хвилин відпочивати, означає несправність усунена. Інакше несправний мотор і знадобиться його заміна.

3. Холодильник не відключається.
Вірогідні поломки:
вийшло з ладу термореле. При цьому в холодильному відділенні продукти почнуть перемерзати, а на задній стінці намерзатиме лід. Термореле необхідно замінити;
витік фреону. При цьому в холодильному і морозильному відділеннях буде недостатньо холодно. При невеликій тріщині фреон йтиме повільно і поступово погіршуватиметься охолодження спочатку в холодильній камері, а потім і в морозильній камері. Треба знайти місце витоку і усунути дефект, а потім і заправити фреоном.
проблема в циркуляції фреону. При цьому морозильна камера морозитиме добре, а холодильна камера не охолоджуватиме.Це відбувається із-за засмічення капілярної трубки, що сполучає фільтр-осушувач і морозильну камеру (це не трубка зливу талої води). Цю несправність може здійснити тільки кваліфікований майстер.

При будь-яких поломках і неправильної роботи холодильника Grunhelm звертайтеся до наших кваліфікованих фахівців. Усуваєм поломки холодильників будь-якої складності в найкоротші терміни.

Виклик майстра можна замовити по номерах телефонів:

+380504878374,

+380673262766,

+380443210323,

Ми працюємо по усіх районах Києва (Деснянський, Дніпровський, Дарницький, Шевченківський, Печерський, Подільський, Оболонський, Святошинский, Соломенский, Голосіївський) і передмістя.