Ремонт холодильника Hansa (Ханса) в Києві і області.

Компанія Hansa є частиною групи компаній Amica — європейського виробника побутової техніки, що здійснює діяльність у більш ніж50 країнах світу. Техніка під торговою маркоюHansa доступна за ціною, якісна і функціональна. На виробництві компанії працюють підрозділи, що займаються випуском окремих видів продукції : кухонні плити, вбудовувана техніка, холодильники і пральні машини.

Siemens

Холодильники Hansa користуються популярністю у споживачів за якість, эргономичность і доступність. Але як і будь-яка техніка холодильника Hansa теж ламаються. Причини поломок можуть бути різні. Наприклад, розміщення в холодильній або морозильній камерах гарячих харчових продуктів або рідин;скачки напруги в електричній мережі; фізичні ушкодження компресора; зниження ефективності ущільнювача; тривалий вплив на холодильний агрегат прямих сонячних променів; неправильна установка холодильника недалеко від опалювальних приладів; відкриті дверці холодильника тривалий час.

Велику частину цих причин можна усунути самостійно. Не ставити дуже гарячі приготовані продукти, щільно закривати двері, не тримати довго відкриті дверці холодильника, стежити за станом гумки ущільнювача.

Якщо у вас нестабільна напруга в мережі, встановите стабілізатор напруга або хоч би реле напруги. Реле напруги відключить холодильник при високій напрузі. Тому кращою буде установка стабілізатора.

Найбільш часті поломки холодильників Hansa

1. Неправильна робота термодатчика. Така поломка з легкістю визначається, якщо температура не відповідає заявленою або піднімається самостійно.

2. Поломка компресора. Визначається за допомогою наявності деренчання і нехарактерних звуків роботи.

3. Відмова від роботи автоматичної системи відтавання. Причин збою може бути декілька, включаючи поломка таймера, нагрівачів ТЕНів або вентилятора.

4. Поломка по електронній частині управління. Головною причиною служать перепади напруги.

4. Поломка випарника.

Якщо в моделі вашого холодильника Hansa передбачена система самодіагностики, тоді на дисплеї при поломці висвітиться код помилки.

Коди помилок холодильників Hansa:

Е1 – помилка в роботі датчика температур повітря в холодильній камері;

Е2 – код, що вказує на помилку в роботі датчика випарника в холодильній камері;

Е3 – несправність датчика температури в морозильній камері;

Е4 – збій в роботі конденсатора в морозильній камері.

При будь-яких несправностях в роботі вашого холодильника Ви можете звернутися по допомогу до наших кваліфікованих майстрів. Ремонт пройде швидко, якісно і недорого. Ми працюємо по всіх районах Києва (Деснянський, Дніпровський, Дарницький, Шевченківський, Печерський, Подільський, Оболонський, Святошинский, Соломенский, Голосіївський) і передмістя.

Викликати майстра можна по номерах телефонів :

+380504878374,

+380673262766,

+380443210323,