Ремонт холодильників Pozis в Києві і області.

POZIS є російською торговою маркою побутової техніки. Власник акціонерне товариство “ Виробниче об'єднання "Завод імені Серго" (АТ "ПОЗиС"). Пріоритетний напрям компанії - випуск холодильного устаткування. Найбільший попит за межами території Росії мають двокамерні холодильники - це 55% усій продукції, що експортується. В цілому холодильна техніка Ростеха вирушає зараз в 14 країн світу.

Pozis

Аналіз ремонту холодильників впродовж гарантійного терміну, показує, що найчастіше холодильник Pozis перестає морозити через несправності, пов'язані з електропроводкою. Можливе підгорання контактів, порушення ізоляції. Якщо корпус б'є струмом, потрібна термінова ревізія електричної частини. Це відноситься і до ПЗР, необхідно перевірити його підключення і роботу.

Нерідкі випадки, коли холодильник починає працювати з порушення циклу. Якщо світло в камері горить, а температура підвищується, компресор включається рідко і ненадовго, необхідно перевірити терморегулятор. Трапляються поломки мотора-компресора в обох його частинах, може заклинити поршень, ламатися кривошип. При тривалому навантаженні може згоріти одна з обмоток мотора, якщо не спрацює термозащита в пусковому реле.

Якщо холодильник відпрацював гарантійний термін без поломок, надалі можливе засмічення капілярної трубки і фільтру осушувача.Знадобиться прочищення дренажного отвору і капілярної трубки. Але якщо використовується холодагент изобутан, вірогідність пробки в капілярі зменшується.

Важливо також вчасно помітити, якщо холодильник Pozis став сильно морозити або навпаки, температура підвищується. Причина: збій в системі регулювання, відмова температурних датчиків. В результаті уся система тепловідводу піддається навантаженням, які приведуть до поломки наступного вузла. Причини, які вимагають виклику фахівця для діагностики і ремонту холодильника Pozis:

1).не морозить верхня камера;

2).морозилка не морозить;

3).не відключається компресор або включається на дуже короткий час;

4).сильне обмерзання стінок камер, лід внизу під ящиками шафи, коли отвір для зливу чистий.

Не завжди вдається самостійно прочистити зливний патрубок для конденсату, він може бути замороженим. Якщо скупчується вода під шафою, можливо лоток для води над компресором встановлений криво або трубка опущена повз місткість.

При будь-яких несправностях холодильників Pozis Ви можете викликати майстра по номерах телефонів:

+380504878374,

+380673262766,

+380443210323,

Ми працюємо по всіх районах Києва (Деснянський, Дніпровський, Дарницький, Шевченківський, Печерський, Подільський, Оболонський, Святошинский, Соломенский, Голосіївський) і передмістя.