Ремонт холодильників Prime Technicsу Києві та області.

КомпаніяPrime Technics - це нова торгова марка на українському ринку, яка формує нові стандарти якості за розумну ціну. ПродукціяТМ Prime Technicsвиробляється на кращих заводах Європи, Туреччини та Китаю. Асортимент продукції ТМ Prime Technics: холодильники і морозильні камери, морозильні ларі, пральні машини, пилососи, мікрохвильові печі, електроплити, м'ясорубки, мультиварки, чайники, міксери, блендери, вентилятори, фени, ваги кухонні і підлогові, праски, обігрівачі, тепловентилятори.
Холодильники і морозильникиPrime Technicsкрок за кроком завойовують любов українських покупців. Якісна технікаPrime Technics за розумною ціною в експлуатації невибаглива і довговічна.

Prime Technics

Холодильник Prime Technics RFN 2008 E D

Холодильник Prime Technics при тривалій або неправильній експлуатації можуть виходити з ладу. Розглянемо які несправності можна усунути самостійно.

Якщо ваш холодильникPrime Technics став працювати зі збоями або зламався, звертайтеся за допомогою в нашу сервісну службу. Наші кваліфіковані майстри швидко і якісно усунуть поломку будь-якої складності. Працюємо без вихідних. Обслуговуємо всі райони Києва (Деснянський, Дніпровський, Дарницький, Шевченківський, Печерський, Подільський, Оболонський, Святошинський, Голосіївський) і передмістя.

Виклик майстра з ремонту холодильників за номерами:

+380504878374,

+380673262766,

+380443210323,

+38 050 615 32 08

На прикладі холодильниківPrime Technics розглянемо які несправності часто бувають і методи їх усунення.

Несправність Причини і методи їх усунення
Не працює
1.Вилка вставлена в розетку не щільно./ Вставте вилку в розетку.
2. Перегорів або вийшов з ладу плавкий запобіжник./Перевірте запобіжник. При необхідності замініть.
3. Зламалася розетка./Таку несправність повинен усунути електрик.
Камера занадто сильно морозить.
Температура налаштована на занадто холодний режим або поставлена на максимум./ На деякий час налаштуйте температуру на більш теплий режим.
Продукти не заморожують-ся, як треба.
1.Неправильно виставлена температура./ Виставте температуру згідно з інструкцією.
2. Двері були занадто довго відкриті./Відкривайте двері не більше, ніж це необхідно.
3. За останні 24 години в камеру поклали велику кількість теплих продуктів./ За останні 24 години в камеру поклали велику кількість теплих продуктів/На деякий час налаштуйте температуру на більш холодний режим.
4.Пристрій знаходиться поблизу джерела тепла./Не встановлюйте холодильник поблизу батарей, обігрівачів, кухонних печей.
На ущільнювачі дверей утворився товстий шар льоду

Двері закриваються не герметично./Злегка розігрійте місця утворення льоду феном (фен виставлений на холодне повітря). Одночасно рукою вирівняйте ущільнювач так, щоб він правильно прилягав.
Незвичайний шум


1. Холодильник не вирівняний./Відрегулювати ніжки.
2. Прилад стосується стіни або інших предметів./ Злегка відсуньте прилад
3. Якийсь елемент, наприклад, трубка, позаду пристрою стосується іншого пристрої або стіни./При необхідності, обережно відігніть такий елемент, щоб він нічого не торкався.

Рекомендації щодо зберігання заморожених продуктів.
Для максимально ефективного користування холодильником:
Переконайтеся, що продукти, заморожені в промислових умовах, зберігалися продавцем в належних умовах. Слідкуйте за тим, щоб якомога швидше доставляти Заморожені продукти з магазину в морозильник Не відкривайте часто двері і не залишайте двері відкритими довше, ніж потрібно Не зберігайте продукти довше, ніж рекомендується виробником продуктів.

Рекомендації по зберіганню свіжих продуктів в холодильнику.
Для максимально ефективного використання: Не зберігайте в холодильнику продукти теплими або рідини, які випаровуються. Завжди закривайте продукти, особливо ті, що мають сильний запах.
Рекомендації по охолодженню продуктів в холодильнику
Корисна порада:
Неминуче: загорнути продукти в поліетиленові мішки і покласти на скляні полиці над овочевими контейнером.
Заради вашої безпеки, зберігайте продукти таким чином тільки один або два дня. Приготовлені продукти, холодні страви повинні бути закриті і можуть бути розміщені на будь-якій полиці.
Фрукти і овочі повинні бути ретельно очищені і поміщені в спеціальний контейнер(и).
Вершкове масло і сир повинні бути поміщені в спеціальні герметичні контейнери або їх загортають в алюмінієву фольгу або поліетиленові мішки, щоб уникнути зіткнення з повітрям наскільки це можливо. Пляшка молока повинна мати кришку і повинна зберігатися в дверних лотках.
Банани, картопля, цибуля і часник, якщо вони не упаковані, не повинні зберігатися в холодильник.