Ремонт холодильників Sharpу Києві та області.

Холодильники Sharpзабезпечені інноваційними технологіями, як гібридна система охолодження Hybrid Cooling, або система очищення повітря всередині холодильникаPlasmacluster Ion, яка збагачує молекули кисню позитивними і негативними іонами і допомагає усунути цвіль і бактерії.

Інноваційний дизайн і елегантний стиль, а також простота використання робить холодильники Sharpбажаними в кожному будинку. Але як і будь-яка техніка, холодильникиSharpпри тривалій експлуатації можуть виходити з ладу.


Характерні несправності холодильників Sharp:


1. Збої в системі автоматики: - збій програми з-за перепадів або відключення електрики;
- вихід з ладу електронних елементів на основній платі;
-вихід з ладу датчиків;
- електричної частини клапана (якщо є);
-обрив або замикання проводки.

Sharp

Обрив і замикання проводів можна усунути самостійно, також поміняти вийшли з ладу датчики. Але ремонт електронної плати краще довірити фахівцям.
2. Несправність температурних датчиків в головній камері і морозилці.
Температурний датчик холодильника реєструє температурний рівень в окремо взятому холодильному відділенні. При неправильній роботі датчика помилкові сигнали будуть приходити на систему управління, яка буде посилати сигнали мотор-компресора. Наприклад, несправний температурний датчик сигналізує про високу температуру в холодильному відділенні, але в реальності температура стабільно низька. Інформація, що надійшла на систему управління і на мотор-компресор, призведе до постійної роботи компресора і, як наслідок, призведе до переморожування продуктів і і перевантаження мотор-компресора. Від перевантажень компресор вийде з ладу.
При виявленні збоїв в роботі датчиків їх потрібно замінити.
2.Щоб почистити внутрішню поверхню використовуйте мильний розчин і ганчірка. Після чищення протерти насухо свіжою ганчіркою.
3. Неполадки в роботі системиNoFrost:
-вийшов з ладу ТЕН відтавання. В цьому випадку випарник не буде відтавати і на ньому буде наростати сніг. Температура в камерах холодильника підвищиться, продукти будуть псуватися. Несправний ТЕН відтавання потрібно замінити
- несправний датчик відтавання. При несправному датчику відтаювання будуть збої в системі відтаюванняNo Frost. Несправний датчик відтавання замінити.
- несправний таймер відтаювання. Холодильник перестає входити в оттайку. Обмерзає випарник, знижується холодопродуктивність холодильного агрегату. Підвищується температура і терморегулятор перестає відключати компресор. Після розморожування холодильника (не менше 8 годин), холодильник буде набирати температуру і відключається до наступного обмерзання випарника.
4. Витік холодоагенту з контуру.
Витік фреону є серйозною поломкою холодильника. Від нестачі холодоагенту компресор буде працювати без зупинок, щоб досягти потрібної температури охолодження, згодом це призведе до його поломки. Для виявлення витоку і її усунення зверніться в сервісну службу до фахівців.
5. Поломки мотора-компресора і терморегулятора. При виявленні поломки мотор-компресора або терморегулятора потрібно їх заміна.
При будь-яких поломках і несправності холодильникаSharp Ви завжди можете розраховувати на допомогу наших кваліфікованих майстрів по ремонту холодильного обладнання. Ремонт проводиться в найкоротші терміни. Ми працюємо по всіх районах Києва (Деснянський, Дніпровський, Дарницький, Шевченківський, Печерський, Подільський, Оболонський, Святошинський, Солом'янський, Голосіївський) і область.

Виклик майстра з ремонту холодильників за номерами:

+380504878374,

+380673262766,

+380443210323,

+380506153208