Ремонт холодильника Siemens в Києві і області.

Міжнародний концерн Siemens AG є синонімом технічної досконалості, інновацій, якості і надійності на протязі 170 років. Компанія Siemens займається випуском також побутової техніки і електроніки. Продукція Siemens користується великою популярністю серед споживачів і холодильники Siemens не виключення. Але як і будь-яка техніка холодильники навіть такого іменитого концерну виходять з ладу.

Siemens

Щоб повернути до повноцінного життя холодильник, треба правильно встановити причину поломки. Якщо відсутнє охолодження усередині камери, тоді слід перевірити ряд можливих причин:

1.Порушення герметизації холодильника. В цьому випадку слід перевірити стан гуми ущільнювача на дверцях холодильника. При необхідності її треба або відреставрувати, або замінити на нову.

2.Перебої з напругою в мережі. Перебої можуть вплинути на роботу компресора, який при низькій напрузі не запуститься.

3.Витік фреону. Відбувається за рахунок появи мікротріщин або ушкодження охолоджувального контура. Заправку новим холодагентом і усунення ушкоджень варто довірити професійним майстрам.

Робота компресора залежить від роботи пускового і захисного реле. Перевірити реле можна омметром. придатність компресора вимірюється опором пускової і робочої обмотки. У нових моделях холодильників сигнал запуску компресора приходить з модуля управління. Електронний блок чутливий до перепадів мережевої напруги і може вийти з ладу. Часто його ремонт складається з перепрошивки контроллера. Щоб уникнути ушкодження електронного блоку із-за перепадів напруги, краще встановити стабілізатор напруги.

Якщо усередині камери холодильника стало холодніше за норму, тоді варто звернути увагу на роботу мотор-компрессора. Можливі причини:

1. Несправність термістора або термостата.

2. Несправність соленоїдного клапана, що відповідає за перемикання подання холодагенту.

Поява інею, снігу і льоду усередині камертакож вказує на несправність в роботі холодильника. В цьому випадку перевіряється як гума ущільнювача, так і робота компресора, ряд капілярних трубок, фільтр осушувача і датчик температури. При необхідності можна самостійно прочистити капілярні трубки, щоб конденсат безперешкодно йшов по них.

Шум в холодильнику може бути викликаний двома чинниками: компресором і вентилятором в пристроях з технологією No Frost. При неправильним положенням мотор-компрессора підвищується шумовий фон при його роботі. Частіше всього досить буде встановити по рівню холодильник. В окремих випадках може йтися про невірний монтаж компресора. Вентилятор же, просто, вимагає мастила.

Сучасні холодильники Siemens оснащені системою самодіагностики і при несправностях на дисплеї висвічується відповідний код помилки.

Коды помилок холодильників Siemens:

Е1 –поломка температурного датчика в холодильному відділенні. Знадобиться його заміна;

Е2 –несправність датчика випарника в холодильному відсіку. Потрібний ремонт плати управління;

Е3 –порушення роботи датчика температури в морозильному відсіку. Потрібно заміну сенсора;

Е4 –поломка температурного датчика конденсатора в морозильнику. Фахівці здійснюють установку нового датчика конденсатора в морозильній камері.

При будь-яких несправностях холодильника Ви можете викликати кваліфікованого майстра по ремонту по номерах телефонів:

+380504878374,

+380673262766,

+380443210323,

Ми працюємо по всіх районах Києва (Деснянський, Дніпровський, Дарницький, Шевченківський, Печерський, Подільський, Оболонський, Святошинский, Соломенский, Голосіївський) і передмістя.