Ремонт холодильника Snaige в Києві і області.

Литовська компанія Snaige (Снайге) займається випуском холодильників з1963 раку. Асортимент компанії більше 30 моделей і біля 200 різних модифікацій холодильників, морозильників, вітрин і винних холодильників. Продукція Snaige продається більш ніж в30 країнах Європи і Азії.

 Whirlpool

ХолодильникиSnaige користуються популярністю в нашій країні, але і вони виходять з ладу.

Розглянемо несправності холодильників Snaige

1.Холодильник не відключається. Для того, щоб визначити причину несправності холодильника, потрібно вимкнути його з розетки і повністю розморозити. Після повної разморозки, потрібно його включити на 2,5-3 години, перед цим обов'язково покласти в холодильну камеру вуличний градусник. Після того, як він пропрацював дві з половиною години, потрібно подивитися температуру на термометрі, якщо свідчення будуть вищі 6-7°С, та справа ніяк не в термостаті, а у витоку фреону.

2.Холодильник не включається. Тут потрібно буде дістатися до терморегулятора, до нього повинно підходити від 2 до 4 дротів. Зелений дріт з жовтою смугою або навпаки жовтий дріт із зеленою смугою, відразу приберіть убік, це заземлення. Інші дроти можна перемкнуть між собою, якщо компресор запрацює, то термостат слід замінити на новий. У такий спосіб ми перевіряємо не лише терморегулятор, але і роботу двигуна і пускового реле.

3.Холодильник включається на декілька секунд. Ця поломка пов'язана з терморегулятором, буває дуже і дуже рідкісне. Відбувається внаслідок того, що контактна пластина втратила свою жорсткість. Більшою мірою, ця несправність пов'язана з виходом з ладу двигуна.

Термостат зможе відключити холодильник тільки у тому випадку, якщо на стінці випарника буде потрібна температура, тобто якщо холодильник не морозить або не холодить, відключення можна чекати вічність. Буває так, що в холодильній камері начебто нормальна температура, а мотор все одно не відключається. Спершу потрібно подивитися як на задній стінці сталося намерзання льоду. Якщо Ви бачите в кутку брилу, а на основній частині краплі води, це говорить про те, що випарник не виробляє потрібний холод, звичайно це перша ознака витоку холодагенту. У такому разі заміна термостата буде даремною.

Як визначити витік фреону в двокамерному холодильнику Snaige?

1.Перевірити температуру конденсатора. Поторкайте металеві грати на задній частині холодильника, якщо вона повністю холодна, а компресор при цьому працює, то це перша ознака витоку фреону.

2.Висока температура в холодильній камері. Якщо в самому холодильнику температура підвищилася, а в морозилці навпаки знизилася, то це теж свідчить про витік фреону.

3.Намерзання льоду на задній стінці холодильної камери. У кутку задньої стінки, наростає брила льоду, а на іншій частині, можна спостерігати або крапельки, або шар обмерзання

4.Холодильник перестав відключатися. Це також одна з ознак витоку холодагенту.

5.Зміни в роботі двигуна. Мотор починає працювати тихіше.

6.Якщо Ви бачите масляні плями в районі мотора, на трубках які до нього підходять, то це також є ознакою витоку холодагенту. На щастя, в сучасних холодильниках це явище украй рідкісне.

При будь-яких несправностях холодильника Snaige Ви можете викликати наших кваліфікованих майстрів по ремонту по номерах телефонів :

+380504878374,

+380673262766,

+380443210323,

Ми працюємо по усіх районах Києва (Деснянський, Дніпровський, Дарницький, Шевченківський, Печерський, Подільський, Оболонський, Святошинский, Соломенский, Голосіївський) і передмістя.