Ремонт холодильника VestFrost в Києві і області.

Компанія VestFrost відкрилася в 1963 році у Данії і займалася випуском побутових холодильників. Під торговою маркоюVestFrost випускається холодильне устаткування, пральні машини, кухонні плити і варочні панелі. В 2008 році компанію VestFrost перекупила турецька компаніяVestel, де і робиться практично уся продукція VestFrost.

VestFrost

Компанія VestFrost робить екологічну продукцію, вузькопрофільність дозволяється займатися розробками по поліпшенню якості саме холодильного устаткування, розробляючи і впроваджуючи інноваційні розробки. Холодильники VestFrost надійні, економічні і зручні в експлуатації. Наприклад, морозильні камери VestFrost мають функції: суперзаморожування, система заморожування No Frost, енергоефективністьА+, захист від перебоїв в мережі, антибактеріальний захист, екологічний пластик.

При своїй надійності і довговічності холодильники і морозильні камери іноді ламаються і вимагають ремонту. Основні поломки холодильників VestFrost:
1. Вихід з ладу термостата в холодильному і/або морозильному відділенні.
2. Несправний мотор-компресор.
3. Витік фреону.

Вихід з ладу терморегулятора.
Найчастіше перемороження або погане охолодження продуктів в холодильній камері вказує на вихід з ладу термостата або ж обрив ланцюга між терморегулятором і компресором. Якщо продукти почали пропадати, в цьому випадку при несправному термодатчике компресор запускатиметься рідко і швидко відключатися. Ця поломка може позначатися або червоним індикатором на корпусі, сповіщаючи про недостатню температуру, або кодом помилки на дисплеї.
Якщо продукти переморожуються, в цьому випадку працюватиме довше і відключатися на короткий час. Компресор включається і відключається тільки по команді терморегулятора. При несправності терморегулятора в морозильній камері принцип аналогічний. При виявленні обриву ланцюга між мотором і терморегулятором слід з'єднати і ізолювати дроти. При несправному терморегуляторі знадобиться його заміна.

Несправний мотор-компресор.
Несправність компресора можна виявити по червоному миготливому індикатору або кодом помилки на дисплеї. При спостереженні за холодильником можна виявити, що компресор не включається, або працює постійно, або включається на декілька секунд. Для визначення і усунення цієї поломки слід звернутися до кваліфікованого майстра.

Витік фреону.
При витоку фреону підвищується температура і холодильник починає підтаювати і текти. При незначному витоку компресор посилено працюватиме, компенсуючи недолік охолодження, при повному витоку - компресор не запуститься. При цій поломці спалахне червона лампочка або з'явиться на дисплеї код помилки і звук. Причиною витоку є корозія в сталевому контурі або корозія випарника (спостерігається здуття на задній стінці холодильника), що "плаче".

1. Заміна лампочки. Натисненням кнопки вимкніть холодильник і вийміть вилку з розетки. Зніміть плафон з лампи, використовуючи плоску викрутку, і встановіть нову PLC лампочку на 11 Вт. Поставте плафон на місце і зафіксуйте. Включіть вилку від приладу в розетку і включіть холодильник натисненням кнопки вмк./вимк.
2. На скляних полицях збирається вода. При дотику продуктів із задньою внутрішньою стінкою конденсат стікає на полку. В цьому випадку необхідно відсунути продукти задній стінці холодильника.
3. На дні холодильної або морозильної камери збирається вода. Забилася дренажна трубка для стоку талої води. В цьому випадку необхідно прочистити дренажний отвір в задній стінці і промити дренажну трубку.
4.Вібрація або дратівливий шум. Холодильник коштує не рівно. В цьому випадку необхідно вирівняти холодильник по рівню.
5. Температура в морозильній камері занадто висока. Неправильно виставлена температура або розміщена велика кількість продуктів, що перевищує потужність приладу. В цьому випадку необхідно встановити нижчу температуру і через декілька годин перевірити температуру.
6. Температура в холодильній камері занадто висока. Неправильно встановлена температура або розміщена велика кількість продуктів. В цьому випадку необхідно встановити нижчу температуру, а продукти розподілити рівномірно для поліпшення циркуляції повітря. Також слід не відкривати двері холодильника надовго.

Якщо ваш холодильник VestFrost зламався рекомендуємо звернутися по допомогу до наших кваліфікованих майстрів. Часто встановити причину поломки холодильника без діагностичного устаткування складно. Не намагайтеся самостійно усувати поломки пов'язані з електронною і електричною частиною холодильника. Наші майстри швидко, якісно і недорого зроблять ремонт вашого холодильника. Ми працюємо по всіх районах Києва (Деснянський, Дніпровський, Дарницький, Шевченківський, Печерський, Подільський, Оболонський, Святошинский, Соломенский, Голосіївський) і область.
Викликати майстра Ви можете по наступних номерах телефонів:

+380504878374,

+380673262766,

+380443210323,

Ми працюємо по всіх районах Києва (Деснянський, Дніпровський, Дарницький, Шевченківський, Печерський, Подільський, Оболонський, Святошинский, Соломенский, Голосіївський) і передмістя.