Ремонт холодильника Whirlpool в Києві і області.

Компанія Whirlpool (Вирпул) є провідним світовим виробником побутової техніки. Компанія Whirlpool займається випуском побутової техніки більше 100 лет, а купити продукцію цього бренду можна в 170 країнах світу. Величезний сегмент займає холодильне устаткування.

 Whirlpool

Холодильники Whirlpool надійні і функціональні, але і вони іноді виходять з ладу. Розглянемо деякі несправності в роботі холодильника і методи їх усунення.

1. Не працює морозильна камера.

Основне призначення рефрижераторів створювати потрібну температуру в холодильній і морозильній камерах. Якщо продукти перемерзають або температура вища за задану, необхідно знайти причину. Для цього треба перевірити:

-роботу блоку управління;

-несправність термодатчика і термореле;

-герметичність контура охолодження;

-стан компресора (тривалість циклів включення, сторонній шум);

-коректність роботи контурів відведення конденсату.

Електронний блок управління найуразливіший при нестабільній напрузі в мережі. Знайти несправність можна заздалегідь, якщо на команди немає реакції, коды помилок виникають хаотично, на кнопку відключення панель не реагує. Також при нестабільній напрузі в мережі рекомендується встановлювати стабілізатор напруги.

Несправний термодатчик не дасть сигнал на запуск компресора або його зупинить при заданій температурі. В цьому випадку холодильник не морозитиме або переморожуватиме. Все залежатиме від положення компресора при відмові датчика.

Мотор-редуктор може не включатися, якщо пускове реле несправно або несправний двигун. В цьому випадку знадобиться заміна пускового реле або ремонт двигуна. Сильно гудіти холодильник може при заклиненому компресорі. Якщо компресор сильно перегріється, тоді він відключиться. Знайти несправність і усунути.

Нестача фреону змусить компресор працювати безупинно, але холоду не буде і температура підніметься. Вона підвищується і тоді, коли в шафі холодна стінка обростає полоом, що може вказувати на несправність системи оттайки конденсату, датчика випарника або нагрівача. При здутті стінки холодильника причину треба шукати у витоку холодагенту.

Причин багато, навіть лампочка розжарювання усередині може не вимикатися, додаючи тепло в камеру. Наслідуючи інструкцію, треба виключити усі чинники, залежні від користувача. Діагностику і ремонт краще довірити кваліфікованим майстрам.

2. Холодильник не морозить.

Холодильник розрахований на тривале збереження холоду в автономному режимі. Якщо він подає ознаки розморожування, означає контур не працює вже декілька годин. Щоб знайти причину необхідно повністю розморозити камеру в течії доби і просушити її. Якщо після включення холод не набирається, а компресор працює, в системі немає фреону. Потрібно буде виявити витік фреону і усунути.

Іншою причиною розморожування може бути:

-відмова електронного модуля управління;

-відмова датчика;

-несправність компресора (недостатнє стискування газу).

Якщо холод набирається, камера морозить, треба переконатися в коректній роботі системи видалення конденсату. Прочистити дренажний отвір і дренажні трубки.

3. Крапає вода.

Характерною несправністю холодильника Whirlpool рахують відмову системи разморозки. Система No Frost при цьому виявляє несправність однією з ознак :

-компресор працює постійно, інтервалу на оттайку немає, стінки камери обмерзають;

-у холодильній камері недостатньо холоду, в морозильній камері по задній стінці стікають краплі води;

-на дисплеї сигнал аварії і звукове сповіщення.

У холодильній камері з системою краплинної разморозки, якщо конденсат не відходить, означає засмітився дренажний отвір. Якщо причину не усунути, внизу камери починає намерзати лід. Іноді вода не відходить, тому що забилася або перемерзла дренажна трубка. Тоді вода стікатиме вниз, утворюючи полій в морозильнику. В цьому випадку знадобиться чищення дренажного отвору і дренажної трубки.

Коди помилок холодильника Whirlpool.

AL 01.На дисплеї холодильника моргає лампочка "Сервісний виклик".Сенсор температури NTC у холодильному відсіку не працює.

AL 02. Блимає той же індикатор (дивіться AL 01). Немає зв'язку з повітряним клапаном.

AL 03.Блимає той же індикатор, тільки на дисплеї морозильної камери. У морозильній камері несправний датчик NTC.

СвітитьсяCF. Додатково лунає звуковий сигнал. Порушені з'єднання між електронним модулем і панеллю управління (інтерфейсом).

На дисплеї морозильного відсіку блимає значення «—». Чується звуковий сигнал. Перевищення температури в камері (більше 9 градусів).

Блимає число15 (або меньші числа). Лунає сигнал. Проблеми з поданням напруги.

На панелі блимає лампочка. Лунає звук попередження : відкриті дверці камери. Температура у відділенні підвищилася.

Панель управління не працює. Відсутнє енергопостачання. Порушені контакти між панеллю управління і платою.

Для усунення несправностей холодильника скористайтеся послугами кваліфікованих майстрів. Викликати майстра по ремонту холодильника можна по номерах телефонів :

+380504878374,

+380673262766,

+380443210323,

Працюємо по всіх районах Києва (Деснянський, Дніпровський, Дарницький, Шевченківський, Печерський, Подільський, Оболонський, Святошинский, Соломенский, Голосіївський) і передмістя.