Ремонт холодильника Zanussi в Києві і області.

Італійська торгова марка Zanussi належить знаменитому концерну Electrolux. Під торговим брендом Zanussi випускається велика і дрібна побутова техніка економ і середнього цінового сегменту. Продукцію Zanussi можна придбати в 70 країнах світу. Компанія приділяє велику увагу якості, дизайну і інноваціям, завдяки чому продукція має попит у покупців. Холодильники торгової марки Zanussi не є виключенням.

 Whirlpool

При поломці холодильника Zanussiдеякі несправності можна усунути самостійно.

Дуже часто причиною води в холодильнику або зовні являється засміченість дренажної трубки або дренажного отвору. Прочистити дренажну трубку можна за допомогою медичної груші. У грушу набирається гаряча вода, потім кінчик груші вставляється в зливний отвір і за допомогою різкого натиснення вода під тиском проходить по дренажній трубці, тим самим промиваючи її і усуваючи усі засоры. Цю процедуру треба виконати кілька разів, не забуваючи видаляти усю брудну води з лотка над компресором. Для прочищення дренажного отвору використайте спеціальні йоршики, які були в комплекті до холодильника. Якщо їх немає, тоді можна прочистити отвір стержнем від кулькової ручки або вушною паличкою. Після необхідно пролити в отвір підлогу склянки теплої води і переконатися що вода йде через дренаж. Чистити дренажний отвір необхідно і в профілактичних цілях. Щоб зливна система не засмічувалася необхідно проводити регулярне миття внутрішніх поверхонь холодильника, якеNo Frost дренажний отвір схований, тому для його прочищення необхідно викликати майстра по ремонту холодильників.

Вода під холодильником може бути, якщо дренажна трубка не потрапляє в ємність для збору конденсату або місткість має тріщину. Ця місткість встановлена над компресором і її легко виявити. При огляді буде видно звідки витікає вода. Можливий варіант. коли місткість погано закріплена і нахилилася. В цьому випадку необхідно поправити місткість. При виявленні тріщини доведеться місткість замінити.

Керуючись інструкцією до вашого холодильника можна самостійно відрегулювати температуру в холодильній і морозильній камерах. Якщо ж це не допомогло, тоді з більшою мірою вірогідності несправний терморегулятор. При необхідності його слід замінити.

Слід також приділяти увагу і гумки ущільнювача на дверях холодильника. При її дефектах тепле повітря потраплятиме всередину холодильника і тим самим потрібної температури не буде.

Час від часу треба видаляти пил з конденсатора. При проходженні холодагенту через конденсатор із-за пилу знижуватимуться показники охолодження. Перед видаленням пилу необхідно відключити холодильник від мережі, вийнявши вилку з розетки. Пил можна видалити як м'якою кістю, так і пилососом.

Для усунення несправностей холодильника Zanussi скористайтеся послугами кваліфікованих майстрів. Викликати майстра по ремонту холодильника можна по номерах телефонів :

Наши телефоны: +380504878374, +380673262766, +380443210323,  

Ми працюємо по усіх районах Києва (Деснянський, Дніпровський, Дарницький, Шевченківський, Печерський, Подільський, Оболонський, Святошинский, Соломенский, Голосіївський) і передмістя.