Ремонт холодильниківAEGу Києві та області.

КомпаніяAEG була заснована в1883році в Німеччині і займалася випуском обладнання для енергетичної сфери, а також машинобудуванням. БрендAEG на сьогоднішній день використовується шведською корпорацієюElectrolux,виробляє побутову техніку, і китайською групою компаній Techtronic Industries,випускає електроінструмент. Побутова техніка AEG виробляється в Угорщині (холодильники, морозильники), Італії (холодильники, пральні і посудомийні машини, газові варильні панелі, газові та електричні духові шафи, витяжки), Польщі (пральні і сушильні машини, електричні плити та духові шафи), Франції (пральні машини з вертикальним завантаженням), Туреччини (витяжки), Китаї (магнітоли і електроніка, вентилятори, ваги, ванночки для ніг, фени, електробігуді, епілятори), Румунії (плити), Німеччини (електричні варильні панелі, духові шафи), Великобританії (вбудовувані мікрохвильові печі).
ХолодильникиТМ AEG мають неперевершений дизайн, відмінну якість Якість. ТехнологіяDynamic Air Technology, використовувана в холодильникахAEG,підтримує однакову температуру по всьому об'єму холодильника, що гарантує безпечне зберігання всіх типів харчових продуктів. Унікальна система зберігання продуктів в дверцятах холодильникаCustomFlex™ пропонує сотні різноманітних варіантів розміщення полиць, затискачів і кошиків. Це дозволяє домогтися ефективного зберігання продуктів.

Prime Technics

Холодильник AEG RCB 83724 MX

Холодильники Prime Technics при тривалій або неправильній експлуатації можуть виходити з ладу. Розглянемо які несправності можна усунути самостійно.

На жаль, холодильникиAEG при тривалій експлуатації можуть виходити з ладу. Потрібен майстер з ремонту, телефонуйте:

+380504878374,

+380673262766,

+380443210323,

+38 050 615 32 08

Які несправності можуть виникнути і як їх усунути дивіться в таблиці нижче.

Несправність Причини і методи усунення
Голосно працює
Перевірте роботу холодильника.
Звукове або візуальне оповіщення включено
1.Не відкривайте двері часто і не тримайте її відкритою довго.
2. Не ставте занадто гарячі продукти в холодильник.
Немає освітлення
1.Можливо стався збій. Закрийте і відкрийте двері.
2.Перегоріла лампочка. Замініть на нову.
3. Проблема з проводкою. Викличте фахівця.
Компресор постійно працює, не відключається.

1. Можливо не правильно виставлена температура. Встановіть правильно температуру керуючись інструкцією. 2. Ви перевантажили холодильник продуктами. Для їх охолодження знадобиться більше часу. По можливості не перевантажуйте холодильник. 3. Температура в приміщенні висока. При купівлі холодильника треба підбирати з відповідним кліматичним класом. 4. Ви поставили занадто гарячі продукти. Не ставте занадто гарячі продукти.
Вода тече в холодильник


1. Засмічена система видалення конденсату.Очистьте дренажний отвір.
2. Продукти стикаються із задньою стінкою. Відсуньте продукти від задньої стінки.
Вода на підлозі


Конденсатор ллється повз контейнер на підлогу. Вставте трубку конденсатора в контейнер для конденсатора, який розташований над компресором.
Не регулюється температура


Вимкнути вручну функцію FROSTMATIC або COOL- MATIC або почекайте, поки температура не встановиться. Функція автоматично деактивує.
Дисплей знаходиться в Демо режимі.


Апарат знаходиться в демонстраційному режимі. Натисніть і утримуйте кнопку режиму біля 10 секунд довгий звуковий сигнал не чутний, і дисплей на короткий час відключається.
Холодильник занадто морозить або не заморожує


1. Регулятор температури неправильно встановлений. Встановити необхідну температуру вище або нижче.
2. Температура їжі занадто висока. Охолоджуйте їжу до кімнатної температури перед тим, як поставити в холодильник.
3. Слишком много продуктов в холодильнике. Не перегружайте холодильник.
4. Функция COOLMATIC включена. При необходимости можете отключить данную функцию.
Сторони пристрої теплі.


Ця нормальна поведінка пристрою, викликана роботою теплообмінника. Переконайтеся, що між стіною пристрою і навколишніми меблями є простір не менше 30 мм, коли температура довкілля вища 38 ° С.
Надто багато води конденсується на задній стінці холодильника.


1. Часто відкриваються двері. Не відкривайте двері без необхідності.
2. Двері не повністю закриті. Переконайтеся, що двері повністю закриті.
3.Продукти, поміщені в прилад, не упаковані. Правильно упакуйте їжу перед тим, як покласти її в прилад. 4. Двері важко відкрити. Зазвичай це відбувається, коли закрили двері і відразу спробували її відкрити.

Якщо Вам не вдається самостійно усунути поломку, звертайтеся в сервісну службу. Наші кваліфіковані майстри швидко і якісно усунуть будь-яку поломку вашого холодильника. Працюємо без вихідних. Обслуговуємо усі райони Києва (Деснянський, Дніпровський, Дарницький, Шевченківський, Печерський, Подільський, Оболонський, Святошинский, Голосіївський) і передмістя. Дзвоніть!