Ремонт холодильників Digitalу Києві та області.

КомпаніяDIGITAL Electronics Limited була заснована в1991 американським підприємцем Кевіном Сандерсом. І першим продуктам в1992році став телевізорDigital. Сьогодні компаніяDigital займається випуском побутової техніки та споживчої електроніки, а також електроніки для автомобілів. Різні по дизайну і оснащеності моделі телевізорів, побутової техніки і автомобільної електроніки дозволяють задовольнити запити всіх споживачів.
Асортимент ТМDigital включає в себе:
- автоелектроніка (магнітоли,LED-освітлення, акустика, автомонітори, кабелі акустичні);
- побутова техніка (холодильники, морозильники, пральні машини); кондиціонер;
- TV/Аудіо (акустичний системи,LED-телевізори); кріплення для телевізорів;
- LED-освітлення (стельові і підвісні LED-світильники, прожектори).

Digital

Холодильник Digital DRF-C2818W

Холодильники ТМ Digital відповідають всім вимогам споживачів до даного виду техніки. Техніка ТМDigital завжди актуальна, ергономічна і формує стиль домашнього комфорту.

Якщо вам не вдається самостійно усунути поломку, звертайтеся в сервісну службу. Наші кваліфіковані майстри швидко і якісно усунуть будь-яку поломку вашого холодильника. Працюємо без вихідних. Обслуговуємо всі райони Києва (Деснянський, Дніпровський, Дарницький, Шевченківський, Печерський, Подільський, Оболонський, Святошинський, Голосіївський) і передмістя. Дзвоніть!

+380504878374,

+380673262766,

+380443210323,

+38 050 615 32 08

Які несправності можуть виникнути і як їх усунути дивіться в таблиці нижче.

Несправність Причини і методи усунення
Не працює Холодильна або морозильна камера. Температура в одній з камер занадто висока.
1. Неправильно підключений кабель./ Підключіть кабель живлення правильно.
2. Неправильно встановлена температура в камері./ Встановіть нижчу температуру.
3.Холодильник стоїть поблизу джерела тепла або під прямими сонячними променями./Встановіть холодильник подалі від джерел тепла і в захищеному від прямих сонячних променів місці.
4. Зазор між задньою і бічними стінками холодильника і розташованими поблизу об'єктами занадто малий./ Переконайтеся в тому, що зазор задньої і бічними стінками холодильника та іншими об'єктами становить не менше 5 см.
5. Холодильник перевантажений. Продукти загороджують вентиляційні отвори холодильника./ Переконайтеся в тому, що зазор задньої і бічними стінками холодильника та іншими об'єктами становить не менше 5 см./ не перевантажуйте холодильник. Слідкуйте за тим, щоб продукти не заважали вентиляції.
Холодильна або морозильна камера сильно морозить продукти
1. Неправильно виконано регулювання температури./ Встановіть більш високу температуру.
Внутрішня стінка сильно нагрівається
1.Можливо, стався збій. Закрийте та відкрийте двері У внутрішній стінці холодильника знаходиться теплостійкий трубопровід для запобігання конденсату./ При підвищенні температури навколишнього середовища ефективність може знизитися. Це не є дефектом.
У холодильнику неприємний запах

1. Зіпсовані продукти./ Приберіть зіпсовані продукти і вимийте холодильник.
2.Сильно пахнуть продукти./ Переконайтеся, що сильно пахнуть продукти добре упаковані.
Іній навколо вентиляцион- них отворів
1. Продукти загороджують вентиляційні отвори./ Переконайтеся, що продукти не перегороджують отвори холодильника.
Іній на внутрішніх стінках


1. Дверцята закривається недостатньо щільно./ Переконайтеся в тому, що продукти не заважають дверцятам закриватися. Очистіть ущільнення дверцят.
Фрукти і овочі замерзають


Фрукти і овочі зберігаються в зоні свіжості./ Зона свіжості призначена тільки для м'яса і риби.
На внутрішніх стінках утворюється конденсат


1. Якщо залишити дверцята відкритими, в холодильник потрапляє волога./ Видалити вологу і не відкривайте дверцята якийсь час.
2.Продукти з високим вмістом вологи./ Переконайтеся, що продукти добре упаковані.
Холодильник не запускається


1. Знижена напруга в мережі./ Якщо напруга в мережі недостатня, увімкніть через стабілізатор.
2. Пошкодження проводки./ Перевірте проводку на цілість. Якщо при відкритті дверей лампочка загоряється, то проводка ціла. Перевірте також вилку, розетку і шнур.
3. Проблема в пусковому або захисному реле./ Переконайтеся, що не порушено кріплення реле. при необхідності вставте реле на прохідні контакти і закріпіть скобою. Несправне реле замініть.
4. Вийшов з ладу електродвигун./ Перевірте ланцюг робочої і пусковий обмоток на предмет відсутності пробою на корпус, межвиткового замикання і обриву ланцюга.
Підвищений стукіт або шум при роботі


1. Виразний металевий стукіт при включенні і виключенні компресора, який супроводжується вібрацією./ У цьому випадку трубки зачіпають холодильник. Огляньте задню стінку приладу і відігніть трубки в тому місці, де вони стикаються.
2. Ослаблення гвинтів кріплення конденсатора./ Затягніть гвинти кріплення конденсатора. Переконайтеся, що сторонній предмет не впав за конденсатор або мотор.
3. Неправильно встановлений холодильник./ Переконайтеся, що холодильник виставлений за рівнем.
Холодильник працює, але не охолоджує.


1. Перегрів приладу в результаті підвищеної напруги в мережі./ Вимкніть холодильник на добу. Перевірте напругу в мережі вольтметром. При завищеній напрузі в мережі увімкніть прилад через трансформатор.
2.Витік фреону. Також на витік фреону може вказувати, що компресор холодильника не відключається/ Усунути місце витоку і заправити фреоном. місце витоку можна визначити за маслянистим плям, механічних пошкоджень на каналах випарника, конденсатора і на трубопроводах.
3. Порушена герметичність дверей холодильника./ Відновіть герметичність дверей шляхом регулювання навісів. При необхідності замінити ущільнювач двері.

Наш майстер максимально розповість причини поломки і варіанти ремонту Вашого холодильника. Звертайтеся.