Ремонт холодильника Веkо в Києві

Якщо ваш холодильник Beko перестав працювати і охолоджувати, тоді треба звернути увагу на симптоми поломки, які допоможуть відшукати несправність. Часто причинами поломок служать прості речі, наприклад, перевантаження полиць продуктами.

Холодильники Веkо як і будь-яка інша техніка чутливі до скачок напруги в мережі. В цьому випадку слід поставити стабілізатор, щоб від перепаду напруги в мережі не пошкодилася електронна частина.

Розглянемо деякі поломки у холодильників Beko, які найчастіше виникають. Накопичується вода в холодній камері. Дуже часто причина в засміченні дренажного отвору, але можливо, забилася трубка, що відводила. Можна самостійно прочистити дренажний отвір і трубку, що відводить, керуючись інструкцією до холодильника.

Веkо у Києві

Ще одна поширена проблема, коли морозильна камера нормально працює, а ось холодильна не охолоджує. Такий дисбаланс може викликати перевантаження деяких вузлів і остаточну поломку холодильника.

В першу чергу треба перевірити, наскільки щільно закриті двері камери. Часто закриттю заважають сторонні предмети, наприклад, продукти. Треба все прибрати і закрити дверці. Але якщо двері були відкриті довго, і на стінах утворився сніговий покрив, краще розморозити холодильник.

Потім треба переконатися, що правильно встановлений терморегулятор. Якщо в кімнаті температура висока, а в морозильному відсіку температура на максимальному рівні, тоді недивно, що холод не доходить до нижньої камери. Відрегулюйте термореле: в морозилці виставіть на2,5, у холодильному відсіку - 2 або 3.

Якщо Ви виявили здуття задньої стінки у холодильника, тоді це сигнал про витік холодагенту. Цю поломку може усунути тільки кваліфікований майстер.

При будь-якої серйозної поломки холодильника треба викликати майстра, який швидко знайде і усуне причину несправності в роботі холодильника. Викликати кваліфікованого майстра Ви можете по номерах телефонам:

+380504878374,

+380673262766,

+380443210323,

Компанія Beko є найбільшою торговою турецькою торговою маркою, що займається виробництвом побутової техніки. Входить до складу корпорації Ko Holding. Завдяки невисокій вартості продукції, широкому асортименту, стильному дизайну техніки, впровадженню прогресивних технологій компанія Beko завоювала популярність у споживачів.