Ремонт холодильника Gorenje в Києві і області.

Як і будь-яка техніка холодильники Gorenje також виходять з ладу, причин тому багато. Серйозні поломки холодильника такі як заміна компресора, модуля електронного управління, дозаправка або повна заміна фреону з герметизацією трубок слід довірити нашим фахівцям. Ми зробить ремонт швидко і якісно.

Є і ряд поломок, які Ви можете самостійно усунути без чиєї б те допомозі. Наприклад, поміняти лампочку, що перегоріла, в холодильнику. Якщо ж заміна лампочки не допомогла і світла по колишньому немає при відкриванні дверей, тоді проблема серйозніше і варто запросити майстра.

У зв'язку з оснащеністю холодильника електронною платою, датчиками дуже сильно впливає на роботу напруга в мережі. Щоб уникнути відключення холодильника із-за недостатньої напруги в мережі, а також від стрибків в мережі, досить буде встановити стабілізатор напруги.

У вас пищить холодильник або звучать короткі сигнали? Холодильник звуком показує наявність несправності. Наприклад: не закриті двері, висока температура в холодильнику або морозилці, неробочий вентилятор або він просто закритий продуктами. Подивіться помилку на дисплеї холодильника і зверніться до інструкції Вашого холодильника. якщо самостійно не вийшло усунути причину - звернетеся до спеціалізованого майстра.

Наші майстри можуть виконати ремонт будь-якого холодильника Горіння, як в Києві, так і по області. Є оригінальні запчастини. Ми можемо Вам замінити: плату живлення на холодильник Горіння, датчик температури, модуль управління инверторным компресором, модуль льодогенератора, запчастини на двигун, сенсор і датчик температури холодильника, заміна фреону, реле теплове, плата індикації для холодильника, заміна стартера, ремонт гідромотора і багато іншого. Майстер по телефону максимально з'ясує поломку і які запчастини необхідно привезти, щоб зробити холодильник за найкоротший термін.

З усіх питань, що цікавлять, по ремонту холодильників, а також викликати майстра Ви можете будь-якому з наших номерів:

+380504878374,

+380673262766,

+380443210323,

Зовні холодильники мають різне наповнення, висоту, ширину, колір. Розберемо один з варіантів.

 Gorenje

А Холодильна камера

B Морозильна камера

1. Лампочка для внутрішнього освітлення холодильника

2. Полиця

3. Складаний вкладиш для яєць

4. Ящик для фруктів і овочів

5. Контейнер зони свіжості ZERO'N'FRESH на телескопічних направляючих

6. Полиця-кронштейн для пляшок

7. Полиця на дверцях холодильника

8. Подвійна полиця для пляшок з обмежувачем

9.Несна для тюбиків

10. Піддон для швидкого заморожування ягід

11. Збільшений ящик BIG'N'FREEZE на тих, що телескопічні, що направляють (для зберігання/ заморожування)

12. Ящик для зберігання

13. Полиця на дверцях морозильника

14. Посуд для льоду

15. Жолоб для стоку води, що відтанула

16. Ніжка

17. Коліщатко

Компанія Gorenje(Горіння) була заснована в1950 році в селі Горіння звідки і дістала свою назву. Компанія спочатку займалася випуском сільськогосподарського устаткування. Розвиток компанії, розширення виробництва зробив словенську машинобудівну компанію Gorenje відомою також і як успішного виробника побутової техніки. На сьогодні компанія входить в десятку найвідоміших і популярніших компаній по виробництву побутової техніки в Європі.

З початком випуску холодильників в 1968 році компанія Gorenje дуже сильно досягла успіху в цій ніші. В2017 році холодильникиGorenje з лінійки «Retro Special Edition» отримали нагороду престижної премії The Licensing Awards у категорії "Інновації".