Ремонт холодильника Haier в Києві і області.

Компанія Haier була заснована в 1984 році в Китаї. Під торговою маркою Haier робиться побутова техніка, кліматичне устаткування і електроніка.

Продукція Haier має попит у споживачів за бездоганну якість, професійний сервіс і невисокі ціни на техніку. Холодильники Haier мають попит у споживачів багатьох країн.

На жаль будь-яка техніка виходить з ладу і холодильникиHaier не виключення. Розглянемо деякі несправності холодильника Haier і методи усунення.

Haier

Холодильник не охолоджує?

1. Котушки конденсатора забруднилися.

Зазвичай конденсаційні котушки розташовуються під холодильником. Вони розсіюють тепло за допомогою циркулюючого через них холодагенту. Якщо конденсаторні котушки забруднені, то вони ефективно не розсіюватимуть тепло. У міру того як бруд накопичується на котушках, холодильник стає менш ефективним, внаслідок чого йому потрібно більше часу для охолодження. Якщо котушки сильно забруднені, то холодильник не зможе підтримувати належну температуру. Перевірте котушки конденсатора на предмет забруднення і при необхідності почистьте їх.

2. Робота двигуна вентилятора конденсатора.

Двигун вентилятора конденсатора обдуває повітрям конденсаторні котушки і компресор. Якщо двигун вентилятора конденсатора працює неправильно, то холодильник не охолоджується належним чином. Насамперед перевірте лопаті вентилятора. Якщо лопаті обертаються важко, то замініть двигун вентилятора конденсатора. Якщо немає перешкод і лопаті вентилятора обертаються вільно, то використайте мультиметр, щоб перевірити двигун вентилятора на безперервність. Якщо ж безперервність двигуна вентилятора конденсатора порушена, то замініть його.

3. Не працює ТЕН відтавання.

Електродвигун вентилятора випарника обдуває повітрям випарні (що охолоджують) котушки і циркулює повітря по всьому холодильнику і відділенням морозильної камери. У деяких холодильниках є два двигуни вентилятора випарника. У холодильниках з одним випарником він розташований в морозильній камері. Якщо вентилятор випарника не працює, то він не циркулюватиме холодне повітря в холодильному відсіку. Якщо це станеться, то морозильна камера все ще може холодити, а холодильна камера немає.Спробуйте вручну повернути лопаті вентилятора. Якщо лопаті вентилятора обертаються важко, замініть двигун вентилятора. Крім того, якщо двигун занадто шумить, то заміните і його. Якщо двигун не працює взагалі, то використайте мультиметр для перевірки обмотки двигуна для забезпечення безперервності. Якщо безперервність обмотки порушена, то замініть двигун вентилятора випарника.

4. Несправне пускове реле.

Якщо пускове реле несправне, то компресор може іноді не запускатися або взагалі не працювати. В результаті холодильник не холодитиме як належить. Щоб визначити, чи несправно пускове реле, використайте мультиметр, щоб перевірити його на безперервність між роз'ємами роботи і запуску. Якщо безперервність пускового реле порушена, то замініть його. Якщо пускове реле має горілий запах, то замініть його.

5. Робота пускового конденсатора.

Пусковий конденсатор забезпечує підвищення потужності компресора під час запуску. Якщо пусковий конденсатор не працює, то компресор не запускається. В результаті холодильник не охолоджує. Щоб визначити, чи несправний пусковий конденсатор, перевірте його за допомогою мультиметра. Якщо пусковий конденсатор несправний, то замініть його.

6. Несправний термостат контролю температури.

Термостат контролю температури подає напругу на компресор, двигун вентилятора випарника і двигун вентилятора конденсатора. Якщо ж терморегулятор температури не працює належним чином, то це може завадити роботі системи холодагенту. Щоб визначити чи працює термостат, поверніть термостат з мінімальної температури до максимальної, щоб почути клацання. Якщо термостат клацне, то він навряд чи зламаний. Але якщо термостат не клацнув, то використайте мультиметр для перевірки його безперервності. Якщо безперервність терморегулятора температури порушена, то замініть його.

7. Несправний термістор.

Термістор контролює температуру холодильника і посилає свідчення температури на плату управління. Контрольна панель регулює потужність компресора і вентилятора випарника на основі свідчень термістора. Якщо термістор несправний, то компресор і вентилятор випарника можуть не спрацювати коли знадобиться. В результаті холодильник погано холодитиме. Щоб визначити, чи несправний термістор, перевірте його за допомогою мультиметра. Опір термістора повинен змінюватися залежно від температури холодильника. Якщо опір термістора не міняється або термістор не має безперервності, то заміните його.

8. Несправна плата контролю температури.

Плата контролю температури подає напругу для двигунів компресора і вентилятора. Якщо плата контролю температури несправна, то вона перестане подавати струм на систему охолодження. Але таке відбувається рідко. Якщо ж усі інші компоненти працюють, то знадобиться заміна плати контролю температури.

9. Несправна основна плату управління холодильником.

Можливо, несправна основна плата управління. Проте це буває дуже рідкісно. Перед заміною основної плати управління перевірте компоненти, що усе більш частіше ламаються. Якщо Ви визначили, що усі інші компоненти працюють правильно, то знадобиться заміна основної плати управління.

10. Несправний компресор.

Компресор є насосом, який нагнітає холодагент і циркулює його через випарник і конденсаторні котушки. Якщо компресор не працює, то холодильник не охолоджує. Проте це трапляється рідко. Перед заміною компресора спочатку перевірте компоненти, що усе більш частіше ламаються. Якщо Ви визначили, що усі інші компоненти працюють правильно, то перевірте компресор. Використайте мультиметр для перевірки безперервності між електричними контактами компресора. Якщо є обрив ланцюга, то компресор, ймовірно, несправний і його слід замінити, запросивши кваліфікованого майстра.

Компресор є насосом, який нагнітає холодагент і циркулює його через випарник і конденсаторні котушки. Якщо компресор не працює, то холодильник не охолоджує. Проте це трапляється рідко. Перед заміною компресора спочатку перевірте компоненти, що усе більш частіше ламаються. Якщо Ви визначили, що усі інші компоненти працюють правильно, то перевірте компресор. Використайте мультиметр для перевірки безперервності між електричними контактами компресора. Якщо є обрив ланцюга, то компресор, ймовірно, несправний і його слід замінити, запросивши кваліфікованого майстра.

F1 -Сенсор в холодильній камері несправний.

F2 - Датчик, який вимірює температуру довкілля, вийшов з ладу.

F3 - Термістор морозильника не функціонує.

F5 -Сенсор утворення інею не подає сигнали модулю.

Е0-Е1 -Не крутиться вентилятор в холодильнику.

Е2 -Вентилятор в холодильному відсіку не обертається.

ER -Льодогенератор вийшов з ладу.

При виклику майстра по ремонту холодильника обов'язково вкажіть код помилки, якщо він висвітився на дисплеї. Це допоможе майстрові визначитися з вірогідними причинами і підготувати відповідне устаткування для ремонту.

Викликати кваліфікованого майстра по ремонту холодильників можна по номерах телефонів :

+380504878374,

+380673262766,

+380443210323,