Ремонт холодильника INDESIT в Києві і області.

Італійська компанія INDESIT була заснована в 1975 році Витторио Мерлони. Відтоді компанія успішно розвивається і з 2014 року INDESIT Company увійшла до складу американської корпораціїWhirlpool.

Продажі холодильників цієї марки постійно ростуть із-за досить низького відсотка відмов, але поява несправностей у холодильників бренду INDESIT все ж трапляється. Розглянемо основні з них.

INDESIT

1. Не морозить морозильна камера.

Можливі наступні поломки.

a).порушення роботи термостата, витік холодагенту, порушення ущільнення на дверях;

b).відмова реле, несправна електрична проводка або відмовив електронний блок.

Найчастіше виходять з ладу температурні датчики або компресор. При таких несправностях викликайте майстра по ремонту холодильників.

2. Несправний вентилятор.

Якщо холодильник оснащений екраном, тоді висвічуватиметься код помилки “F04”.Для усунення несправності потрібно перевірити ланцюг між самим пристроєм і платою, яка керує його справною роботою. Треба заміряти опір або підключити вентилятор безпосередньо до мережі, якщо він не крутиться, тоді потрібний новий.

3. Не працює ТЕН відтавання.

В цьому випадку спалахнуть три світлодіоди червоним кольором або на екрані з'явиться код помилки “F07”. Спочатку треба в ланцюзі виміряти опір, потім упізнати стан запобіжників, може, один з них перегорів. Якщо все в нормі - потрібно міняти ТЕН.

4. Немає фреону.

Витік фреону частіше буває у двокамерних холодильниках з нижнім розташуванням морозильної камери. Обидві камери з'єднуються тепловою трубкою, по якій фреон переганяється по усьому холодильнику. Навіть невелика кількість водних випарів здатна порушити цілісність цього з'єднання із-за корозії, що і може згодом привести до різних відмов. Фреон не має ні смаку, ні запаху, тому його витік неможливо визначити без спеціальної апаратури. Помітити нестачу фреону можна за наступними спостереженнями:

a).з'являється іній в камерах холодильника INDESIT;

b).немає досить низької температури в камерах (холодильник INDESIT погано морозить або не морозить зовсім);

c).на задній стінці холодильника іноді утворюється помітне здуття;

d).відмова реле, несправна електрична проводка або відмовив електронний блок.

e).компресор працює постійно або з короткочасними перервами.

5. Холодильник б'є струмом.

Треба відключити холодильник від мережі і візуально оглянути усі дроти, якщо візуально несправність виявити не виходить, тоді треба по черзі провести перевірку проводки. Після виявлення дроту, де був пробій, замінити його на новий.

У більшості випадку при поломці холодильника INDESIT викликайте майстра по ремонту холодильників.Працюємо по усіх районах Києва (Деснянський, Дніпровський, Дарницький, Шевченківський, Печерський, Подільський, Оболонський, Святошинский, Соломенский, Голосіївський) і передмістя. Виклик майстра не займе багато часу. Викликати майстра по ремонту холодильників Ви можете по телефонах:

+380504878374,

+380673262766,

+380443210323,