Ремонт холодильників LG

Якщо Ви помітили сторонній шум, писк, якщо холодильник не морозить, заздалегідь пропонуємо:

- перевірити двері на закриття;

- продукти в холодильники відсунути від вентилятора;

- розморозити холодильник;

- перевірити температуру в холодильники і в приміщення, щоб вона була допустима по нормах;

- холодильник повинен стояти далеко від опалювальної системи (батарей, обігрівачів);

- холодильник повинен стояти на рівній поверхні.

Якщо самостійно не вийшло усунути причину несправності холодильника, радимо подзвонити нам по номеру+38050 487 83 74 або +38067 326 27 66,отримати безкоштовну діагностику по телефону. Майстер зможе підказати поломку, якщо це стосується налаштувань допомогти усунути її самостійно або викликати майстра додому.

Сучасний модельний ряд включає4 типу установок : класичні, з нижнім розташуванням морозильного відділення, багатодверні і Side-by-Side. Вибір типу холодильника залежить від переваг конкретного покупця і його можливостей. Холодильники LG безшумні, економно витрачають електрику. У світі, де ціни на енергоносії і, зокрема, електрику ростуть, економна витрата грає не останню роль при виборі холодильника. Саме Инверторный Лінійний компресор економить електроенергію завдяки своєму конструктиву і ефективній роботі. У унікальному Инверторном Лінійному компресорі від LG замість звичайного приводу зворотно-поступального руху використовується лінійний поршневий привід. Це скорочує внутрішнє тертя і знижує рівень енергоспоживання приблизно на 32%*. На Инверторный Лінійний компресор відLG також поширюється гарантія на 10 років.

LG

Холодильники LG - основне виробництво в Республіці Корея, також в 2006 році відкрили виробництво по побутової техніки в Росії, Московська обл, в селищі Дорохово. Холодильник LG славитися великою кількістю дизайну і прийнятною ціною. Модельний ряд більший 76 варіацій, включає4 типу холодильників : класичні, з нижнім розташуванням морозильного відділення, багатодверні і Side-by-Side. Холодильники LG зовсім безшумні, економічні споживанні електрики і мають 10-річну гарантію на компресор.

Моделі відрізняються по місткості і розташуванню відділень. Деякі холодильники підтримують Wi-Fi, щоб ви могли контролювати і управляти стан техніки з планшета або смартфону. Інші оснащені спеціальним відділенням для зберігання часто використовуваних продуктів. Є декілька варіантів компресорів : звичайний компресор, інверторний лінійний компресор, инверторный розумний компресор. Висота холодильника варіюється як менше 1,8 метрів, так і більше 2 метрів.

Компанія LG не зупиняється на досягнутому, а йде в ногу з часом, модернізуючи і удосконалюючи виробництво побутової техніки. ХолодильникиLG з технологієюTotal No Frost більше не вимагають разморозки морозильної камери, завдяки примусовому обдуванню холодним повітрям. Ця функція дуже притягає хазяйок, оскільки тепер не треба приділяти стільки часу і сил разморозке, як в звичайних холодильниках.

Оптимальний рівень вологості для зберігання овочів і фруктів забезпечується за допомогою простого регулятора FreshBalancer. Система Moist Balance Crisper™ дозволяє збирати надмірну вологу, що випарувалася з овочів і фруктів, у вигляді конденсату на спеціальній верхній кришці ящика. А потім рівномірно розподіляє між продуктами, довше зберігаючи їх свіжість. У рамках технології Hygiene Fresh+ від LG використовується5-этапный фільтр, що усуває більшість причин псування їжі : пил, грибкові спори, кислий, лужний запах і бактерії. Система усуває до99,9%* речовин, що містяться в повітрі, які забруднюють їжу, і очищає повітря в холодильнику подовжуючи термін зберігання продуктів.

Ці і інші нововведення і технології роблять холодильники компаніїLG бажаними в кожному будинку.Продовження статті можна прочитати здесь

У разі поломки або некоректної роботи холодильника Ви завжди можете розраховувати на наших майстрів.