Ремонт холодильника Либхер

Компанія Liebherr займається виробництвом холодильного устаткування з 1954 року. Сьогодні виробництво побутових і комерційних пристроїв зосереджене на чотирьох підприємствах, розташованих в Німеччині, Австрії, Болгарії і Малайзії. Будучи одним з провідних світових виробників холодильної і морозильної техніки Liebherr підтримує великий асортимент, що охоплює більше 3 000 видів продукції.

Про надійність, довговічність і економічність холодильного устаткування компанії Liebherr можна говорити багато, але на жаль, в період тривалої експлуатації холодильникиLiebherr мають місце виходити з ладу з різних причин.

Liebherr

1.Компресор.
Слабким місцем в двокамерних холодильниках є компресор. При виході з ладу компресора необхідно зробити його заміну. Дуже важливо, щоб цей ремонт робив фахівець. При експлуатації компресора обов'язково треба дотримуватися інструкції. Заміна деталі повинна проводитися тільки на ідентичну. При перебоях з електроенергією і скачками напруги встановіть стабілізатор напруги. Це продовжить життя як компресору, так і холодильнику в цілому.

2. Витік фреону.
У холодильникахLiebherr проявляється підвищеною температурою. Вона усувається в індивідуальному порядку виходячи з особливостей пристрою.

3.Термостат .
У холодильників Liebherr є слабкість в термостаті. Так, можна помітити, що компресор не включається або навпаки постійно працює, а температура всередині механізму не така як належить. В цьому випадку варто перевірити систему охолодження. При несправності термостата його потрібно буде замінити.

4. Гумка на дверцях.
З часом гумка, яка є ущільнювачем, може розсохнутися. Проблеми розпочинаються з того, що дверці відкриваються самі собою, потім вона повністю перестає щільно притискатися до холодильника. Такою недугою страждає безліч холодильників різних брендів, тому, якщо у будинку є старий холодильник, треба перевірити усі гумки і зробити заміну. Якщо замінити гумку своєчасно, то холодильник прослужить набагато довше.

5. Проблеми з датчиком.
Сенсорні датчики дуже чутливі і дуже часто виходять з ладу. У холодильників Liebherr нерідко помічаються такі помилки як F2, що вказує на несправності в морозильній камері. Варто провести повну діагностику холодильника, щоб усунути неполадку з датчиком. Найчастіше потрібно заміну на новий.

6.Електронний модуль.
Цей пристрій допомагає холодильнику працювати без перебоїв, проте якщо сам модуль виходить з ладу, холодильник починає збоїти. Найчастіше модуль ламається внаслідок короткого замикання або стрибка напруги. Німецькі холодильники не розраховані на постійні перебої в електричній мережі, тому при відхиленнях досить швидко виходять з ладу. Виходом буде в даному випадку установка стабілізатора напруги. Це убереже від виходу з ладу електронного модуля і від дорогого ремонту.

При будь-яких несправностях холодильника Либхер Ви можете викликати наших кваліфікованих майстрів по ремонту по номерах телефонів: +38 050 487 83 74 +38 067 326 27 66 +38 050 615 32 08.