Ремонт холодильника Samsung в Києві і області.

За відсутності профілактичного обслуговування після 6-7 років безперервної роботи робляться непридатними окремі вузли. Найуразливіша система охолодження No Frost і електроніка. Деякі несправності в роботі холодильника можна усунути своїми силами.

Утворення крижаної кірочки в двокамерному рефрижераторі з системою охолодження No Frost:

1. Можливо неправильно встановлена температура. Змініть температуру в холодильнику.

2. Забитий дренажний отвір або утворилася пробка в конденсатній трубці. Прочистити дренажний отвір і перевірити конденсаційну трубку.

Відмінна риса холодильників Самсунг полягає в постійній температурі кожної з камер (різниця буде в межах 0,3 градуса).

У основної камери температурний показник відповідає трьом градусам тепла, допускається зміна в межах плюс-мінус два градуси.

У морозильній камері температура в межах 18 градусів морозу. Щоб відрегулювати (а допускається коригування), потрібно вивчати інструкцію, що додається до моделі.

Самостійно регулювати температуру можна з панелі управління.Інформацію на неї надають розташовані усередині пристрої датчики. Саме вони стежать за виділеною їм територією в агрегаті. Установка необхідного температурного режиму здійснюється за допомогою клавіш Cooling Power або Fridge(чи механічної ручки, що обертається). Якщо самостійне регулювання температурного режиму не приносить бажаного ефекту, тоді варто викликати майстра по ремонту холодильників.

 Samsung

Також можливо виправити наступні неполадки самостійно:

1. Підвищення температури більше, ніж на 3 градуса. Часто подібне трапляється із-за дверей, що постійно відкриваються, в жарку погоду. В цьому випадку холодильник необхідно щільно закрити і не відкривати 2-3 години.

2. У лотку для льоду стоїть окремий індикатор. Він може сигналізувати, що деталь встановлена неправильно. Треба перевірити і усунути непорозуміння.

3. Іноді при перестановці дверей відбувається несправність в контактах електронної панелі. В цьому випадку треба перевірити з'єднання.

У інших же випадках слід запросити кваліфікованого майстра для усунення поломок холодильника. Викликати професійного майстра по ремонту холодильника можна по телефонах:

+380504878374,

+380673262766,

+380443210323,

Невеликий екскурс по історії компанії Samsung

Південнокорейська компанія Samsung займається випуском холодильників з 1974 року. Компанія Samsung одна з перших впровадила систему No Frost у холодильне устаткування. Технологія No Frost зробила привабливими і популярними серед споживачів. Холодильники південнокорейської фірми зарекомендували себе з надійного боку: ефективні і надійні компресори, високоякісні комплектуючі, електронний блок швидко реагує на команди. Несправності в холодильниках Samsung в основному трапляються при неправильній експлуатації.