Як вибрати холодильник?

Вибір холодильника багатьох людей ставить у безвихідь. Адже зараз в магазинах величезний вибір холодильників, їх дизайн і функціональні особливості вражають багато обивателів. При покупки нового холодильника виникає низка запитань, на які ми спробуємо відповісти.

Вибір холодильника

1. Габарити холодильника. Як правило, розміри техніки різних виробників відрізняються один від одного трохи. В межах 5-10 см На сьогодні холодильники випускають одно-, двух-, трьох-, четырех-, пяти- і навіть шести камерні. Популярністю користуються холодильники на дві і три камери. Це основні лідери продажів. Щоб холодильник вписався у ваш інтер'єр габаритами, рекомендуємо зробити виміри місця, куди плануєте його поставити. І на підставі отриманих розмірів підібрати холодильник по висоті, ширині і глибині.

2. Розташування камер. При виборі цієї опції треба керуватися своїм смаком і перевагами. Адже комусь зручно користуватися нижньою морозильною камерою, комусь подобається верхня морозильна камера, а деякі вибирають холодильники Side - by - side, де одна половина морозильна камера, а друга - холодильна.

3. Об'єм холодильника. Вибирати корисний об'єм холодильника радимо по кількості людей, які його використовуватимуть. Для двох чоловік цілком вистачить холодильника об'ємом 180 літрів, для трьох чоловік відповідно до 250 літрів. А для п'яти - шести чоловік брати вже холодильник з корисним об'ємом від 350 літрів. При виборі корисного об'єму не забувайте про потрібні вам розміри холодильника.

4. Тип заморожування і разморозки. Заморожування буває термоелектричне (безшумна), абсорбційне (більше шумна) і і за допомогою компресора (сама шумна). Компресорні холодильники, найбільш поширені в побуті, досить економічні. Разморозка ж буває ручний і система No Frost або сухий. Система No Frost дуже зручна в експлуатації і єдиний мінус - це ціна. Холодильники з системою No Frost коштують дорожче.

5. Клас енергоспоживання. Найекономічнішими і найменш енергоспоживаними вважаються холодильники класу А+++. І економічність по енерговитратах падає з кількістю тих, що зменшують "+" і далі по алфавіту А, В і так далі.

6. Кількість компресорів. Бюджетні моделі мають один компресор. У дорожчих моделях холодильників стоїть два компресори. Наявність двох компресорів дозволяє відключати холодильну або морозильну камери, а не увесь холодильник. Що дуже зручно, наприклад, при митті.

Слід ще звернути увагу на оснащеність холодильника "зоною свіжості". У цій зоні підтримується нульова температура, що дозволяє зберігати усі корисні вітаміни, а також вид і колір овочів і фруктів.

Вибираючи холодильник, пам'ятайте, що чим більше функцій має холодильник, тим дорожче буде коштувати ремонт. Адже електроніка дуже чутлива, наприклад, до перепаду напруги в мережі. Сподіваємося, що ця стаття допоможе Вам у виборі холодильника