Інновації в холодильному устаткуванні.

1. Інверторний компресор.

Інверторний компресор.

Виробники холодильного устаткування все частіше і частіше встановлюють інверторні компресори в холодильники. Багатьом незвично, але на думку експертів, за такими компресорами майбутнє.У традиційних холодильниках використовуються лінійні компресори. Принцип роботи яких полягає у включенні, роботі і відключенні. Для охолодження до заданої температури компресор включається на максимум, охолоджує і відключається. Його роботу ми визначаємо по клацаннях реле. Робота компресора на максимальних оборотах призводить до підвищених навантажень на електромережу.

Інверторні агрегати - це зовсім інша справа.

Інвертоний агрегат

З інвертором компресор не схильний до величезних навантажень, його робота плавніша і безшумна. За рахунок роботи інвертора відбувається підтримка температурного режиму. Компресор не вимикається, а лише зменшує обороти до підтримки заданої температури. Таким чином навантаження на електричні мережі знижується, як і знижується енергоспоживання. А відсутність великих навантажень на компресор подовжує його термін служби. Наприклад, компанія LG дає 10 рокув гарантії на інверторни компресор.

2. InstaView™ Door-in-Door®.

InstaView

Ця новинка дозволяє перевіряти наявність продуктів, не відкриваючи двері холодильника. Система дверей в дверях. Передня панель додаткової секції зроблена з дзеркального скла, яке стає прозорим при постукуванні по ньому двічі. Таким чином ми можемо побачити вміст полиць, не відкриваючи холодильник зайвий раз, тим самим зберігаючи холод.

3.Гігієнічний фільтр Hygiene Fresh+.

 Гігієнічний фільтр

У рамках технології Hygiene Fresh+ використовується5-етапний фільтр, що усуває більшість причин псування їжі : пил, грибкові спори, кислий, лужний запах і бактерії. Система усуває до 99,9%* речовин, що містяться в повітрі які забруднюють їжу, і очищає повітря в холодильнику, подовжуючи термін зберігання продуктів.

Система FreshBalancer.

Система FreshBalancer

Сприяє підтримці оптимального рівня вологості для зберігання овочів і фруктів. За допомогою простого регулятора FreshBalancer підтримує оптимальну вологість для ваших овочів і фруктів (перемикання двох режимів).

5.Wi-Fi і активацією SmartThinQ App.

Система FreshBalancer

Ця система дозволяє контролювати холодильник за допомогою телефону або планшета : оповіщає про відкриті тривалий час двері, контроль за температурою в холодильній і морозильній камерах, режиму роботи холодильника.

Наші професійні майстри проведуть ремонт будь-якої складності швидко, якісно і недорого. Виклик майстра Ви можете зробити по номерах телефонів :

+380504878374,

+380673262766,

+380443210323,