Інновації в холодильному устаткуванні.

1. Інверторний компресор.

Інверторний компресор.

Виробники холодильного устаткування все частіше і частіше встановлюють інверторні компресори в холодильники. Багатьом незвично, але на думку експертів, за такими компресорами майбутнє.У традиційних холодильниках використовуються лінійні компресори. Принцип роботи яких полягає у включенні, роботі і відключенні. Для охолодження до заданої температури компресор включається на максимум, охолоджує і відключається. Його роботу ми визначаємо по клацаннях реле. Робота компресора на максимальних оборотах призводить до підвищених навантажень на електромережу.

Інверторні агрегати - ця зовсім інша справа.

Інверторний агрегат

З інвертором компресор не схильний до величезних навантажень, його робота плавніша і безшумна. За рахунок роботи інвертора відбувається підтримка температурного режиму. Компресор не вимикається, а лише зменшує обороти до підтримки заданої температури. Таким чином навантаження на електричні мережі знижується, як і знижується енергоспоживання. А відсутність великих навантажень на компресор подовжує його термін служби. Наприклад, компанія LG дає 10 років гарантії на інверторний компресор.

2. InstaView™ Door-in-Door®.

InstaView

Ця новинка дозволяє перевіряти наявність продуктів, не відкриваючи двері холодильника. Система дверей в дверях. Передня панель додаткової секції зроблена з дзеркального скла, яке стає прозорим при постукуванні по ньому двічі. Таким чином ми можемо побачити вміст полиць, не відкриваючи холодильник зайвий раз, тим самим зберігаючи холод.

3. Гігієнічний фільтр Hygiene Fresh+.

Гігієнічний фільтр

У рамках технологіїHygiene Fresh+ використовується 5-етапний фільтр, що усуває більшість причин псування їжі : пил, грибкові спори, кислий, лужний запах і бактерії. Система усуває до 99,9%* речовин, що містяться в повітрі, які забруднюють їжу, і очищає повітря в холодильнику, подовжуючи термін зберігання продуктів.

Система FreshBalancer.

Система FreshBalancer

Сприяє підтримці оптимального рівня вологості для зберігання овочів і фруктів. За допомогою простого регулятора FreshBalancer підтримує оптимальну вологість для ваших овочів і фруктів (перемикання двох режимів).

5.Wi-Fi і активацією SmartThinQ App.

Система FreshBalancer

Ця система дозволяє контролювати холодильник за допомогою телефону або планшета : оповіщає про відкриті тривалий час двері, контроль за температурою в холодильній і морозильній камерах, режиму роботи холодильника.

Наші професійні майстри проведуть ремонт будь-якої складності швидко, якісно і недорого. Виклик майстра Ви можете зробити по номерах телефонів :

+380504878374,

+380673262766,

+380443210323,