Ремонт холодильника Либхер

Холодильники Либхер(Liebherr) - заснована компанія в 1945 році інженером Гансом Либхерром. Основне виробництво холодильників знаходитися в Німеччині, ще є в Австралії і Болгарії. На ринок України і СНД вийшов в 1997 році. У Либхер дуже великий розгін в моделях і цінній шкалі. Можна купити холодильник від6049 грн. до 175800 грн. Висота холодильника як нижче 100 см, так і вище188 см, ширина від50 см до 90см і моделі Side-by-Side(двохдверні та ін.), загальний об'єм холодильника може порадувати такими розмірами - 100 і більше 401 л. Клас енергоспоживання:А, А+, А++, А+++, А+++-20%. А дизайн на будь-який смак: FrozenBlue(заморожено-синій), KiwiGreen (ківі-зелений), NeonOrange(неоново-помаранчевий), бежевий, білий, білий, двері біле скло, двері - бронзове скло, стінки забарвлені в сірий колір, дизайнерська серія, зелений, червоний, нержавіюча сталь, нержавіюча сталь, двері чорне скло, нержавіюча чорна сталь (BlackSteel), срібло, дверіStickerArt, срібло, двері нержавіюча сталь, срібло, двері чорне скло, синій, чорний. Холодильники оснащені такими функціями як BioFresh -зона свіжості, BluPerformance - нове покоління холодильників, SmartDeviceBox - видалене управління холодильником через додаток BioFresh - спеціальна кліматична секція для продуктів, щоб вони залишалися довше свіжими, FreshAir - фільтр з активованим вугіллям, для оптимальної якості повітря. Розберемо питання, що часто ставляться, по холодильнику Либхер.

Як з'ясувати модель холодильника? В основному модель холодильника ви можете зайти на заводській табличці, яка знаходиться на внутрішній стороні холодильної камери і зовні морозильних скринь.

Liebherr

Як розморозити морозильну камеру? Морозильні камери NoFrostрозморожуються автоматично, SmartFrostвимагає разморозки не більше1 разу в рік при середньому навантаженні холодильника.

Щоб розморозити морозильну камеру, необхідно:

- відключити холодильник від електромережі; витягнути продукти і полиці;

- після самостійного відтавання вимити стінки слабким розчином мильним; витерти досуха поверхню; поставити полиці;

- включити холодильник в мережу; перевірити температурний режим і при необхідності виставити-18°С (впродовж декількох годин температура буде відновлена);

- після відновлення температури в холодильнику завантажити продукти.

Не морозить морозильна камера? Що можна зробити?

У разі підвищення температури усередині морозильної камери холодильника, необхідно перевірити:

Яка температура встановлена на панелі управління? Якщо виявили невірні налаштування - встановити температуру -18°C. Перевірити чи щільно закриваються двері морозильної камери. Чи Рівно встановлений холодильник? Якщо поради не допомогли, то звернеться до майстра по номеру:

+380504878374,

+380673262766,

+380443210323,

Чому пищить холодильник або видає короткі сигнали? Холодильник сигналом показує наявність несправності. Наприклад: не закриті двері, висока температура в холодильнику або морозилці, неробочий вентилятор або він просто закритий продуктами. Подивіться помилку на дисплеї холодильника і зверніться до інструкції Вашого холодильника. якщо самостійно не вийшло усунути причину - звернетеся до спеціалізованого майстра.

Наші майстри можуть виконати ремонт будь-якого холодильника Либхер, як в Києві, так і по області. Є оригінальні запчастини. Ми можемо Вам замінити: плату живлення на холодильник Либхер, датчик температури, модуль управління инверторным компресором, модуль льодогенератора, запчастини на двигун, сенсор і датчик температури холодильника, заміна фреону, реле теплове, плата індикації для холодильника, заміна стартера, ремонт гідромотора і багато іншого. Майстер по телефону максимально з'ясує поломку і які запчастини необхідно привезти, щоб зробити холодильник за найкоротший термін.